חלמתם על כלבים? חלמתם על נפילה? חייגו היום לקבלת פיתרון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

כאשר אנחנו חולמים, הנשמה שלנו עולה מהעולם הרוחני אל העולם הגשמי וניתן אף להוסיף ולומר כי החלומות הם למעשה חיבור בין העולם הגשמי והרוחני, כשאנחנו חולמים אנחנו מקבלים גישה אל הרוחניות שבתוכנו ואל הצד הנסתר אותו אנחנו לא מכירים במהלך העירות שלנו. החלום נותן לנו חשיפה לעומקי התת מודע שלנו, והוא מראה בפנינו בדיוק מה מסתתר מתחת להכל, בהצגה של סימבוליות מסוימת.

 

מהסיבה הזאת, פירוש חלומות הוא דבר מאוד הכרחי על מנת שנבין את עצמנו ואת העולם שמסביבנו בצורה טובה יותר. פירוש חלומות הוא תחום שמסקרן אנשים רבים, שכן החלומות הם דבר שמאוד מוזר ולא ברור לנו. קשה לנו להבין ממה הם נובעים ולמה הם כ”כ מוזרים, ומה בדיוק ההקשר שלהם אל החיים שלנו, אך אם נעמיק בתחום פירוש חלומות נגלה כי הם בהחלט בעלי חשיבות רבה ובהחלט מנסים לומר לנו הרבה מאוד דברים.

 

החלומות הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ובהתחשב בעובדה שאנחנו מעבירים 8 שעות ביממה בממוצע בחלומות – אפשר להבין שלמעשה לפחות שליש מהחיים שלנו הם חלומות – ואם חושבים על כך – זה מטורף. אנחנו חולמים הרבה מאוד שנים במהלך החיים שלנו. לכן, חלומות מהווים חלק מאוד חשוב מהחיים שלנו ויש להם חשיבות גדולה במיוחד.

 

המוח שלנו אף פעם לא מפסיק לעבוד, וגם בזמן השינה המוח שלנו ממשיך לעבוד, אך הוא עובד במתכונת שונה. אנחנו מקבלים חשיפה לצד האחר של המוח, לתת-מודע, שמנסה להעביר לנו מסרים בצורה של סימבולים שונים ולא כפי שהמציאות באמת נמצאת. החלום מנסה ללמד אותנו שיעורים, לגרום לנו להבין יותר על עצמנו ועל העולם שסביבנו, ועל כן פירוש חלומות הוא תחום מאוד נפוץ.

 

אנחנו רגילים להתעסק ביומיום בהרבה מאוד דברים, ואין לנו זמן לקחת כמה רגעים ולחשוב על עצמנו, על התת-מודע, על מי אנחנו באמת, מה באמת מפריע לנו. אנחנו רגילים שהכל מהיר והכל חייב להתקדם, ואין לנו באמת זמן להשקיע בנפש שלנו. החלומות שלנו הם אותם השעות של זמן האיכות ביננו לבין המוח שלנו ועל כן הם חשובים במיוחד.