מזלות ואסטרולוגיה סינית בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

האסטרולוגיה הסינית היא תחום עתיק יומין שהתפתח עוד בזמן אימפריית סין העתיקה. האסטרולוגיה הסינית מציגה גישה אחרת של אסטרולוגיה, השונה מאוד מן האסטרולוגיה המערבית, ומעניקה גישה יותר רלוונטית לתרבות הסינית. האסטרולוגיה הסינית מהווה חלק מאוד מהותי בחייהם של הסינים והם דואגים להתייעץ עמה בנושאים רבים על מנת להגיע להחלטות.

 

הסינים רואים חשיבות רבה כלפי מזלות אסטרולוגים, ועל פיהם, מזלות אסטרולוגיים מהווים משקל כבד ומשמעותי מאוד בחיי האדם. מזלות הם אלה שיקבעו את גורלו של האדם, את הייעוד שלו, את החזוקות והחולשות שלו, את חיי הזוגיות שלו ועוד. מזלות הם גורם ישיר המשפיע על עתיד האדם על פי האסטרולוגיה הסינית.

 

באסטרולוגיה הסינית כל מחזור שלם נמשך במשך שישים שנה ומחולק לשניים עשר חלקים שכל אחד מהם בן חמש שנים. לוח השנה הסיני שונה מלוח השנה הגרוגיאני בו אנחנו משתמשים. המחזור בו אנחנו נמצאים כעת התחיל בשנת 1984 ונמשך עד היום – מדובר במחזור ה -788. מחזור זה צפוי להסתיים בשנת 2044 .

 

גם על פי האסטרולוגיה הסינית קיימים שניים עשר מזלות שמייצגים כל אחד מהם את חלקי המחזור, רק שבאסטרולוגיה הסינית המזלות לא מייצגים חודשים, אלא שנים. על פי האמונה, הבודהה בחר אך ורק בשניים עשר חיות בשביל לייצג את המחזור המלא בן שישים השנים. החיות שבחר הבודהה לפי הסדר הם: עכבר, שור, נמר, ארנב, דרקון, נחש, סוס, כבשה, קוף, תרנגול, כלב וחזיר.

 

בנוסף לחיות, יש שילוב בין כל מזל לאחד מחמשת האלמנטים הקיימים – שלכל אחד מהם תכונות ייחודיות משלו ומאפיינים שונים. האלמנטים הם – עץ, אש, אדמה, מתכת ומים – והם עוד פרמטר נוסף המצטרף אל המזל של כל אדם ומוסיפים לייחודותו ולתכונותיו. בנוסף לכך, כל חיה בגלגל המזלות הסינים מייצגת גם היא תכונות, עונות, ימים ועוד ולכל אדם יש ארבע חיות במפה האסטרולוגית האישית שלו המציינת את יום לידתו – יש חיה עבור השנה, החודש היום ושעת הלידה – וכל אחת מהן מוסרת לנו מידע אחר.