תקשור עם הנפטרים אחרי המוות חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

אין דבר יותר קשה שאפשר להתמודד איתו מאשר אובדן, בייחוד אם מדובר באובדן של אדם קרוב. עצם המחשבה שלא נראה את האדם יותר, ולא נראה את היקר לנו מכל, היא באמת בלתי נתפסת לחלוטין. לאנשים רבים, ההתמודדות הזאת קשה מנשוא, והרבה מהם לא באמת מצליחים להתגבר על הקושי הרב ועל החלל הגדול שנוצר להם. הרבה מאוד אנשים היו שמחים לפחות לעוד כמה מילים עם היקיר שנפטר להם.

 

כמובן שבמציאות היומיומית, הדבר אינו אפשרי, והאדם פשוט צריך להמשיך לשאת את הכאב. אך למעשה, הדבר כן אפשרי- ניתן ליצור קשר עם הנפטר, וזאת בעזרת תקשור. תקשור מאפשר לנו להקשיב למה שיש ליקירים שלנו לומר, גם אם הם עדיין אינם בחיים. אותם האנשים שיקרים לנו שכבר לא בחיים, תמיד כאן בשביל להקשיב לנו, להסתכל עלינו ולעזור לנו.

 

תקשור פותח בפני אותם האנשים את הדלת, נותן להם את הבמה המתאימה להביע את עצמם, לספר את אשר יושב להם על הלב, לספר את הדעה שלהם בנושא. תקשור מראה לאותם נשמות שאנחנו עדיין חושבים עליהן, ושהן תמיד יהיו בלב שלנו. מהסיבה הזאת, תקשור הוא בהחלט דבר הכרחי, אפקטיבי ונחוץ, שיכול לעזור לנו בהרבה מאוד מצבים בהם אנחנו מרגישים קושי מסוג כזה או אחר.

 

הצורך לשמוע שוב את האדם שיקר לנו, הצורך להקשיב למה שיש לו לומר לנו, הוא צורך מאוד בסיסי ומאוד מובן. המחשבה שלא נראה יותר בן אדם לעולם, לפחות לא בחיים האלו, יכולה להטריף ממש, והזכרונות שצפים לנו, זה דבר שקשה באופן שלא ניתן לתאר. אנחנו מרגישים אבודים, מרגישים שאנחנו חייבים מישהו שיחזיר אותנו לשפיות ולמצב התקין, ככה שנוכל להמשיך.

 

בשביל אנשים רבים, מספיק לשמוע עוד מילה, עוד משפט, לקבל עוד אות או סימן מהאנשים שהם אהבו – זה מספיק, ואפילו יותר ממספיק. ולכן, לא רק מהסיבה שתקשור זה דבר אמיתי, אלא גם בגלל שזה דבר הכרחי – הכרחי לנפש שלנו, הכרחי למען החיים שלנו, למען הבריאות הפיזית והנפשית שלנו, כשאנחנו מרגישים צורך בכך – חשוב מאוד לפנות לייעוץ בעזרת תקשור – שכן זה יכול לשפר את המצב שלנו באופן משמעותי.