לתקשור עם מתים ומלאכים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

תקשור הוא תחום נפוץ מאוד, שמאז ומתמיד עורר את סקרנות ההמון. אנשים רבים במהלך ההיסטוריה עסקו בתחומי תקשור שונים ונקטו בפרקטיקות שונות על מנת לבצע את התקשור. אנשים רבים מאז ומתמיד פנו אל תקשור על מנת לגלות את העתיד שלהם ועל מנת לקבל תשובות בשאלות השונות בחיים שלהם – בין אם מדובר בשאלות מהותיות ובין אם מדובר בהתייעצות – כיצד עלינו לפעול בתחומים השונים בחיים שלנו.

 

תקשור הוא למעשה דרך להתחבר עם העולם הנסתר, עם העולם שמעבר. אנחנו חיים בעולם הגשמי, בעולם החומר, שהוא ההפך מעולם הנסתר, העולם הרוחני. הישויות העליונות, הנפתרים, המלאכים ועוד – כל אלה, נמצאים בעולם שמעבר, בעולם הרוחני. תקשור מאפשר לנו לשמוע את אותן ישויות עליונות, לקבל מהן מסרים שבסופו של דבר יעזרו לנו בחיינו הגשמיים אותם אנחנו חיים.

 

תקשור יכול להעשות הן עם ישויות ובינהן מלאכים, מורים, חכמים וקרובים, והוא יכול להעשות עם גופים שונים ובשיטות שונות שהתפתחו במרוצת השנים. תקשור נעשה לשם מטרות שליליות וחיוביות וחשוב מאוד להפריד בין שני מטרות תקשור אלו. תקשור למטרות חיוביות נעשה על מנת לקבל הכוונה והדרכה חיוביים שיעזרו לאדם להמשיך להתקדם במסלול חייב וייעצבו לו את נתיב חייו באופן הנכון ביותר לגביו.

 

אנשים רבים מבקשים להגיע אל תקשור על מנת לקבל הכוונה והדרכה בנושאים השונים בחייהם – זוגיות, משפחה, פרנסה, לימודים ועוד. אנשים למעשה רוצים להתייעץ עם ישות עליונה, עם גורם עליון, בין אם מדובר בקרוב שנפתר ובין אם מדובר במלאכים ומדריכים, אותן ישויות עליונות רואות את הדברים בצורה שונה, הן רואות את הדברים אותן האדם לא יכול לראות וירצו בטובתו של האדם, ועל כן יעבירו לו מסרים שאפשר לסמוך עליהם.

 

לעומת זאת, תקשור יכול להעשות למטרות רעות ובמצב הזה תקשור מהווה סכנה ממשית ודבר שלילי ומוגנה ממנו יש להתרחק ולהשמר. תקשור למטרות רעות הוא תקשור המבקש לדעת מידע אותו אנחנו לא אמורים לדעת, כמו מידע אישי ופרטי, כמו חדירה לפרטיות של אנשים, כמו בקשה לדעת את העתיד או לתקשר עם ישויות שליליות.