רוצים לתקשר עם קרוב שמת? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

תקשור הוא אחד מהנושאים המרתקים ביותר שקיימים בתחום המיסטיקה, והוא מאפשר לנו לא רק לקבל פרספקטיבה שונה על העולם והמציאות בה אנו חיים, אלא הוא גם יכול ללמד אותנו הרבה על עצמינו ועל מי שאנחנו מה שהופך אותנו למי שאנחנו. בעזרת תקשור ניתן להגיע לרובדים גבוהים של התת-מודע, וניתן להסיק מסקנות רבות לגבי איך כיצד עלינו לפעול בהיבטים השונים שבחיינו.

 

אנשים פונים אל תקשור כשהם נמצאים בפרשת דרכים, כשהם נתקלים בבעיות מסוגים שונים, או לפני החלטות גורליות כמו בנושאי זוגיות, פרנסה, משפחה. תקשור מאפשר לנו לקבל הכוונה מישויות עליונות – הן יכולות להיות מלאכים, נפטרים, שליחים כאלה ואחרים ועוד. ההתאמה בין הישות נעשית בהתאם למתקשר ולמקרה הספציפי הנתון של האדם שבא לייעוץ.

 

יש מתקשרים שנעזרים במלאכים או בישויות קבועות, שאיתן הם פשוט רגילים לעבוד וההרמוניה איתם עובדת בצורה הטובה ביותר, וישנם מתקשרים שעורכים תקשור בצורה מורכבת יותר גם עם קרובים נפטרים, ואנשים אחרים שקשורים באופן יותר קרוב אל האדם הספציפי שמגיע לייעוץ. כמובן שגם לוותק ולניסיון של המתקשר יש השפעה רבה כשזה מגיע לתקשור.

 

תקשור זה נושא שיכול להיות מעט שנוי במחלוקת, גם ביהדות הוא מאוד שנוי במחלוקת, אך יש להדגיש כי חשובה מאוד הסיבה אליה ניגשים אל תקשור. אם התקשור נעשה מתוך רצון רע, מתוך כוונת זדון, מתוך רצון לפגוע במישהו או לקבל מידע סודי על מישהו שבסופו של דבר ישמש אותנו לרעה – מדובר בתקשור מגונה ושלילי לחלוטין, וכמובן שאין לו שום לגיטימציה.

 

אך לעומת זאת, תקשור שנעשה למטרות חיוביות בלבד, על מנת לקבל הדרכה ועזרה, אנרגיה חיובית, על מנת להתכוונן חזרה אל הנתיב הבריא והנכון, על מנת למצוא את נקודת האור בחיים – כאן מדובר בתקשור שהוא אפילו רצוי, ואין בו שום דבר רע. הוא לא פוגע באף אחד, להפך. הוא רק מטיב עם הבן אדם המתייעץ, עם היקום, עם רמות האנרגיה הן בגוף והן מסביב לאדם.