תקשור עם המתים ועם מלאכים בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הרבה מאוד מתקשרים שומעים זאת במהלך חייהם – התקשור הוא עבירה חמורה מאוד ביהדות ואסור לעשות אותו. אך כשמדברים על תקשור, חשוב קודם כל להגדיר את המושג הזה בבירור ולהבין באמת למה הכוונה בתקשור. תקשור הוא מונח כולל מאוד – תקשור יכול להעשות למטרות שונות לגמרי ובדרכים שונות לגמרי.

 

גם רב הוא סוג של מתקשר, הוא מחבר בין העולם הרוחני לעולם הגשמי, הוא נותן את ברכותיהם של הישויות העליונות, את ההשגחה שלהם, הוא מתקשר איתם במידה כזאת או אחרת – מדובר בפעולה של תקשור לכל דבר. אנשים רבים מגיעים אליו לקבל את ברכתו, להעזר בכוחו. הוא למעשה משמש כתווך בין העולם הגשמי לעולם הרוחני – בא להעביר את הבשורה.

 

הוא רואה את הדברים אותם שאר האנשים לא רואים. אם כן, מכאן ניתן להסיק שהתקשור הוא למעשה דבר שכן מותר על פי היהדות. השאלה העיקרית שעומדת בנושא זה היא – איזה סוג של תקשור מותר ולשם מה הוא נעשה. כמובן שתקשור שנעשה באופן חסר אחריות למטרות זדוניות ואגואיסטיות הוא אסור על פי היהדות. תקשור שנעשה על מנת לגלות מידע אותו לא אמורים לגלות הוא לחלוטין אסור.

 

תקשור שנועד להפריע למתים, להשתמש בהם או לנצל אותם גם הוא שלילי, ואסור. בן אדם שפונה לקבלת תקשור צריך להבין היטב לשם מה הוא פנה מלחתכילה לתקשור – האם הוא רוצה להשיג נקמה? האם הוא רוצה לגלות משהו על מישהו? האם הוא רוצה לפגוע במישהו? או שמא הוא רוצה הכוונה, הדרכה, כיוון בחיים – כמה מילים שיעזרו לו ויחזירו אותו לתלם?

 

תקשור למטרות חיוביות הוא בהחלט דבר מותר ולא פסול. אדם שרוצה לקבל ברכה, שמירה, הגנה, הדרכה להמשך דרכו, אדם שרוצה לנצל את התקשור למטרות חיוביות – בכך אין שום דבר רע – שכן תקשור זה לא מגלה שום מידע אסור, ולא מנצל לרעה אף אחד – להפך, הוא מנצל את כוחות המתקשר על מנת לגרום לאנשים לטוב.

 

לכן, חשוב לדעת להפריד בין סוגים שונים של תקשור. תקשור למטרות שליליות הוא אכן אסור על פי הדת, אבל יש לזכור שלתקשור רבדים שונים ומגוונים, וקיימים מתקשרים שונים ומגוונים ולכן יש לבדוק כל מקרה לגופו כאשר מבצעים תקשור – והשאלה העיקרית שאמורה להעסיק אותכם – היא בשביל מה מלחתכילה אתם פניתם אל התקשור.