תקשור וגישה לעולמות נסתרים בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

נתחיל בכך שהתחום תקשור הוא תחום הכולל בתוכו סוגים רבים מאוד של יצירת קשר עם העולם הרוחני. תקשור משתנה בין תרבויות ומסורות שונות ונעשה לצרכים שונים,ולכל מתקשר יש את השיטות המועדפות עליו ואת מה שעובד לו יותר ומרגיש לו יותר בנוח. תקשור יכול לעשות למען מטרות טובות ומועילות ועם זאת הוא גם יכול להעשות למען מטרות זדוניות – וכאן מדובר בתקשור שהוא אסור ומגונה.

 

אם כן, כל דרך בה מתקשר יוצר קשר עם העולם שמעבר, העולם הרוחני, נחשבת אל תקשור. המתקשר בעצם מקבל מידע כזה או אחר מהעולם הרוחני, ומעביר אותו על המתייעץ ככה שהוא למעשה משמש כצינור או כמתווך בין העולם הרוחני לעולם הגשמי – הוא מעביר את המסר בסך הכל. כפי שצוין, התקשור עצמו יכול להעשות במגוון דרכים.

 

יש תקשור שנעשה באמצעות כניסה לטראנס שהוא מצב בו הישות העליונה איתה מנסים לתקשר נכנסת אל הגוף של המתקשר ומדברת בשמו, יש מתקשרים שמקבלים מסרים בשמיעה או ראייה, יש מתקשרים שמתקשרים עם נשמות של נפטרים, יש מתקשרים שמתקשרים באמצעות מלאכים, יש תקשור אונליין ועוד הרבה מאוד דרכים שונים של תקשור.

 

תקשור יכול להיות בתור ייעוץ והכוונה, וזאת הסיבה הטובה ביותר לפנות אל תקשור. תקשור יכול לעזור בכל תחומי החיים, כשהאדם מגיע לפרשת דרכים או להתלבטות ולא יודע כיצד לפעול והיה רוצה לקבל הכוונה מלמעלה, הדרכה, השגחה – בדיוק בשביל זה התקשור טוב. תקשור לשם עזרה ולשם מעשים טובים הוא תקשור חיובי, שאין איתו שום בעיה והוא מאוד מומלץ לכל מי שנמצא בלבטים או בדילמה.

 

לעומת זאת, תקשור למטרות רעות ולמטרות זדוניות, תקשור שנועד להציק לרוח של הישות העליונה, תקשור שמנסה לפגוע בפרטיות של אדם או להשפיע על אדם באופן כזה או אחר – זה תקשור מגונה, מסוכן, שאסור לעשות ואסור לפנות אליו מלחתכילה – מדובר בסכנה הן עבור המתקשר והן עבור האדם שבא להתייעץ, ועל כן, חשוב להתרחק מתקשור כזה כמו מאש.