מתקשרים מדברים אתכם בטלפון על גלגולי נשמות חייגו עכשיו:

1901-729-763
המיסטיקנים גם זמינים בוואצפ שלנו:
050-916-3975

תקשור היא לא רק דרך יעילה לייעוץ והכוונה. תקשור היא לא רק דרך בשביל לגלות מה יהיה בעתיד. בעזרת תקשור – אפשר לדעת הרבה יותר. אפשר לדעת מי אנחנו היינו בגלגולים הקודמים שלנו, מה עשינו ומה קרה בדרך. אנחנו יכולים להבין מדוע הגענו לכאן, ומה המטרה שלנו. אנחנו יכולים להבין מדוע אנחנו חווים קשיים מסויימים, מי הם האנשים שבאמת טובים אלינו ומי הם האויבים שלנו.

 

תקשור יכול לחשוף בפנינו את הסיבות שאנחנו נמצאים בקושי מסוים – ואיזה מחיר אנחנו משלמים על טעויות שעשינו בעבר. הרבה מאוד עיוותים מתרחשים בחיים הנוכחים שלנו, הרבה מאוד פרדוקסים שקשה לנו להבין ולפתור. יש הרבה מאוד דברים על עצמנו שאנחנו לא מבינים לעומק – קשה לנו להבין את עצמנו. את התשובות להרבה מאוד שאלות שיש לנו, הספקות, אי ההבנות – נוכל לקבל באמצעות תקשור.

 

מכאן החשיבות הרבה של חקר הגלגולים הקודמים שלנו. גם על פי היהדות, הגלגולים הם למעשה התיקון של האדם. בכל פעם שבן אדם לא סיים את התפקיד שלו, הוא יבוא בגלגול אחר על מנת לעשות את התיקון שלו וללכת – ועד שלא יתקן, לא יפטר מן העולם הזה. גם אנחנו כאן, בחיים הנוכחיים, במטרה לעשות את התיקון למה שעשינו בגלגול הקודם שלנו – ועלינו למצוא מה בדיוק.

 

הגלגולים שלנו הם למעשה השכר והעונש שלנו. החיים הנוכחיים שלנו הם למעשה מבחן חוזר, הזדמנות שנייה לתקן את מה שעשינו בעבר. זה פרק ב. יש לנו הזדמנות בחיים הנוכחיים לפעול בדרך הישר, לתקן את מה שנכשלנו בו בגלגול הקודם שלנו. אנחנו מקבלים רמזים במהלך החיים האלה, הרבה מאוד רמזים, שפעמים רבות קשה לנו להבחין בהם ולהבין אותם לעומק.

 

בשביל להבין את הייעוד שלנו, עלינו לפתוח את העיניים והאוזניים ולהתייחס לאותם הדברים אליהם אנחנו לא שמים לב ולא מייחסים חשיבות בדר”כ. אותם הדברים – הם מה שאמור לומר לנו מה עלינו לעשות וכיצד עלינו לפעול. תקשור היא דרך מאוד יעילה על מנת להפנות את תשומת ליבנו אל הדברים הללו, ועל מנת להבין לעומק – מה בדיוק עלינו לתקן? מה בדיוק היעוד שלנו בחיים האלו?