מתקשרים נותנים לכם ייעוץ ותקשור גם בטלפון:

 

1901-729-763

או שלחו למתקשרים הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

אנשים העוסקים בתחומי תקשור שונים נוטים לומר שהם נולדו עם כוחות תקשור ושהם יכולים לראות דברים או לדבר עם המתים ולתקשר עם ישויות עליונות וכדומה, ורבים האנשים שנוטים להטיל בכך ספק כבד מאוד – ועל כן מתקשרים רבים נתפסים כשרלטנים. האם באמת מדובר ברמאות, או שמא באמת, אנשים מסוימים נולדו עם כוחות כאלה ואחרים או קיבלו במהלך חייהם כוחות כאלה ואחרים בהם הם יכולים להשתמש על מנת לתקשר עם העולם שמעבר?

 

ובכן, התשובה הפשוטה היא שבהרבה מאוד מקרים ללא ספק מדובר בשרלטנות, כי כמו בכל מקצוע, תמיד יהיו תמיד את אלו שינסו לעקוץ ולהרוויח כסף על חשבון המצוקה של אחרים – אבל אין זה אומר שתחומי תקשור הם בעצמם שרלטנות. העניין הוא שלא כל אחד יכול לקרוא לעצמו מתקשר – ורבים האנשים המייעצים באמצעות תקשור שהם פשוט לא מקצועיים, ועל כן, יש לבחור את המתקשר בקפידה.

 

אך מה בעצם מבדיל את המתקשר מהאדם הרגיל, ולמה בעצם למתקשר יש כוח שלשאר בני האדם אין? התשובה לשאלה הזאת מורכבת שכן היא נובעת מפערים תפיסתיים הקיימים אצל רוב בני האדם ה”רגילים” – קשה לנו לתפוס את ה”על טבעי” ואנחנו נוטים לראות רק את הדברים כפי שהם בצורה מובנת מאליה. קשה לנו להאמין בכלל שיכול להיות משהו מעבר, כי אנחנו לא ברמה התפיסתית בשביל להבין את זה.

 

אנחנו תופסים את העולם בדרך שלימדו אותנו לתפוס את העולם – ואנחנו לא נוברים בתוך עומקם של הדברים ורואים את המעבר. על כן, כוחות תקשור נשמעים לנו כמו דבר על-טבעי ולא הגיוני. התמונה שאנחנו רואים בראש כשאנחנו חושבים על תקשור הוא שמדובר בכוחות על כמו בסרטים – שזה כמובן רק הדרך שלנו לפרש את התופעות האלה כיוון שאנחנו לא מבינים אותן וזה רק מה שיותר מדגיש את העובדה שאנחנו רואים את הכוחות האלה כעל טבעיים.

 

אם כן, מתקשר אמיתי הוא למעשה אדם שיכול לראות את המעבר. הוא אדם שחווה את השלמות, הוא לא מונע מתוך רצונות להנאות חומריות, הוא אדם המרגיש כאחד עם היקום. התכונה הזאת היא מה שמאפשר לו להבין דברים אותם שאר האנשים אינם מבינים – וזה מה שאנחנו תופסים כיכולת על טבעית – אף על פי שלא מדובר ביכולת על-טבעית, אלא על-טבעית ביחס אל שאר בני האדם.