תקשור והעברת מסרים בטלפון לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

תקשור הוא דרך ייעוץ אלטרנטיבית מאוד פופולרית מאז ומתמיד. תקשור מעורר בקרב הציבור תהיות, ספקות ושאלות רבות ובעיקר סקרנות רבה. כמעט לכל בני האדם קיימת השאיפה לדעת עוד, לחשוף את הלא נודע ואת הלא נתפס לנו. הרבה מאוד אנשים שמבקשים לגלות מה יעלה בגורלם או שמחפשים לקבל הכוונה והדרכה בתחומים השונים בחיים פונים אל ייעוץ באמצעות תקשור.

 

למעשה, תקשור בדרך כלל לא אומר לנו הרבה, וזה מה שמאוד ייחודי בתקשור. אנחנו מקבלים לעיתים מסר קצר מאוד ולא ברור, שמשאיר אותנו עם הרבה מאוד שאלות פתוחות ובעיקר המון חומר למחשבה. תקשור בא לרמוז לנו את המידע, ולא לומר לנו אותו באופן ישיר. הוא משאיר לנו את הפתח לפרשנות, ונותן לנו את החופש להחליט מה אנחנו עושים עם המידע שקיבלנו.

 

חשוב להבין כי הישויות העליונות לא מצוות עלינו לפעול כרצונן, ואנחנו בכלל לא חייבים להקשיב לעצותיהן, למרות שמאוד רצוי להקשיב ולסמוך על מה שיש להן לומר. חשוב לזכור כי אותן הישויות רואות את היקום שלנו מזווית אחרת לחלוטין, וכמו כן הן יכולות לראות הרבה מאוד דברים שאנחנו לא רואים מנקודת המבט שלנו – דברים שיכולים להיות משני חיים.

 

בשונה ממה שמקובל לחשוב, תקשור אינו מבוצע רק על ידי העברת מסרים, אלא בעוד הרבה דרכים, לעיתים תקשור יכול להיות ללא מילים אפילו. תקשור כרוך בהרגשה אישית, בשינויים ברמות האנרגיה ובסוג האנרגיה ועוד – ומהסיבות האלה, חשוב מאוד שהמתקשר אליו פונים יהיה רציני ובעל ניסיון רב. תקשור בנוסף לכך הוא דבר שאמור להיות מבוצע עם אחריות גדולה וראש על הכתפיים ולא כל אחד יכול לעשות זאת.

 

על המתקשר להבין במהלך התקשור את רמות האנרגיה וסוגי האנרגיה ועל כן הוא צריך לדעת להתמצא בנושא באופן הטוב ביותר, דבר שאינו פשוט וכפי שצוין, בסופו של דבר מבחן התוצאה הוא הניסיון של אותו מתקשר וכמה פעמים עבר בהצלחה את התקשור והטיפול אותו הוא מציע.