תקשור עם נפטרים ועם מלאכים דרך הטלפון לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

לא מעט אנשים טוענים כי יש להם יכולות תקשור כאלה ואחרות, ולעיתים קרובות אנשים ממהרים להגדיר את עצמם כמתקשרים. אך יש לשים לב כי לא כל אדם בעל יכולות תקשור יכול לקרוא לעצמו מתקשר – מתקשר זה מקצוע, זה דרך חיים, זה הרבה מעבר ליכולת לתקשר. זה היכולת לעזור, זה יכולת השליחות, הכנות, האכפתיות והדאגה. תקשור זה הרבה מעבר להעברת מסרים מישויות עליונות.

 

כשאנחנו פונים למתקשר עלינו לברר את הניסיון שלו בתחום, שכן על מנת להיות מתקשר טוב צריך וותק וידע בדיוק מה צריך לעשות, מה מותר ומה אסור לשאול וכיצד לבצע את התקשור. על המתקשר לערוך על עצמו הגנות שכן הוא מעמיד את עצמו בדרגת סיכון מסוימת ועליו לשקול את כל האופציות והתרחישים שעשויים לקרות בפתאומיות.

 

העבודה של תקשור היא עבודה שאמורה להעשות מתוך תחושת שליחות, על מנת לעזור לאנשים למצוא את האור בחיים שלהם, להבין את עצמם, לקבל עצות והכוונה לעתיד – וכל זה נעשה בצורה נטולת אגו ודעה אישית של המתקשר. המתקשר אמור להיות דמות ניטרלית, שבסך הכל באה להיות הפה של הישויות העליונות, המלאכים והמדריכים.

 

כאשר מתקשר מבצע ייעוץ באמצעות תקשור, הוא מתחבר דרך התת מודע שלו אל אותה הישות – בין אם זה מלאך, מדריך או אדם קרוב, ומפנה אליו את השאלה אותה שאל השואל. בדר”כ המסר המתקבל בחזרה אינו ברור כשמש, ולעיתים הוא אף מטושטש ומעורפל מאוד ומשאיר את השואל עם הרבה מאוד חומר למחשבה ושאלות פתוחות.

 

מתקשר אמיתי לא יבטיח סתם הבטחות, לא יבטיח סתם סגולות. מתקשר אמיתי יבוא לעשות את העבודה שלו ולעזור, הוא לא ישתמש בתקשור למטרות רעות, אלא אך ורק למטרות חיוביות שמטרתן לעזור לאדם המתייעץ ולהכווין אותו אל הכיוון אליו הוא רוצה להגיע.