יצירת קשר עם עם ישויות ומלאכים והעברת מסרים ואנרגיה, לפרטים חייגו עכשיו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

תקשור הוא תחום הקיים עוד מימי קדם ועוד משחר ההיסטוריה בני האדם ראו בו צורך רב. תקשור עוסק בתיווך בין העולם הגשמי אל העולם הרוחני, תקשור עושה שימוש בהעברת מסרים מן הישויות העליונות – נשמות המתים, מלאכים, היקום אל בני האדם החומריים. אנשים פונים אל תקשור על מנת לקבל הכוונה, הדרכה, תשובות לשאלות, ועל מנת לעלות בדרגות הרוחניות בחיפוש אחר השלמות העצמית.

 

ובכן, לא כל אחד יכול לטפל באמצעות תקשור, מתקשר אמור להיות אדם ברמה רוחנית גבוהה מאוד – או מה שאנחנו תופסים כ”אדם עם כוחות”. חלק מהאנשים נוטים להטיל ספק בכוחותיהם של המתקשרים, שכן התמונה שהם מדמיינים בראש היא של גיבורי על בעלי כוחות על טבעיים – וזה כמובן נשמע מופרך לחלוטין.

 

אך כמובן שאין כך הדבר, כשמדברים על יכולות תקשור לא מדובר על כוחות על שנלקחו מספרי קומיקס – זאת רק דרך שלנו לפרש את התופעה הזאת – ולכן היא נראית לנו כמו דבר על טבעי. למעשה כל דבר שנראה לנו לא הגיוני אנחנו יכולים לפרש כעל-טבעי ומופרך. ניתן לומר שהעל-טבעי הוא כל מה שמעבר לתודעה האנושית, ועל כן אנחנו חושבים שהוא מעבר למציאות – אך למעשה המציאות היא בסך הכל התודעה שלנו.

 

אם כן, אנשים העוסקים בתקשור הם אנשים שחווים את המציאות בצורה שונה לחלוטין מזו של שאר בני האדם, ועל כן, בעבורם תקשור הוא לא יכולת על-טבעית. מתקשרים לא באמת יכולים להעביר את הידע שלהם לאנשים אחרים שכן פערי התפיסה מקשים מאוד על זה – אנשים לא מצליחים להבין את יכולות התקשור שלהם ונוטים לפרש אותם ככוחות על טבעיים.

 

בשביל לקבל יכולות תקשור, האדם צריך לחוות הארה רוחנית, להתנתק מן הרצונות שלו ומן המניעים החומריים המניעים אותו ולהבין דברים אחרים ששאר בני האדם לא מבינים. שאר בני האדם נתפסים ברצון שלהם על מנת להגיע אל המטרות שלהם – למתקשרים אין מטרות – הם לא צריכים מטרות, כי הם אינם תלויים בעולם הגשמי.

 

זה למעשה מה שמבדיל מתקשר מאדם רגיל. מתקשר הוא אדם רגיל – אך מכוון שהמציאות היא דבר סובייקטיבי – ביחס אל אדם רגיל הם לא רגילים והכוחות שלהם “על טבעיים”, אך כמובן שמדובר כאן בפער תפיסתי ולא במציאות.