מיסטיקנים ומתקשרים עכשיו גם בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

תקשור הוא חלק מהמיסטיקה, והוא למעשה תחום מיסטי לחלוטין. לכאורה נראה כי אין באמת שום הבדל בין מיסטיקנים למתקשרים, ואנחנו סוברים כי כל המיסטיקנים הם מתקשרים וכל המתקשרים הם מיסטיקנים. אך האם זה באמת נכון? לא בדיוק. דבר ראשון, חשוב לשים לב למי אנחנו קוראים מיסטיקנים, כי בעידן של היום, הרבה מאוד אנשים ממהרים להגדיר את עצמם בתור מיסטיקנים שלא בצדק.

 

כדי להבין את ההבדל בין תקשור למיסטיקה, צריך קודם כל להבין מהו מיסטיקן. האם אפשר לקחת את כל מי שעוסק בתחומי מיסטיקה ולשים אותם תחת קטגוריה אחת של מיסטיקנים? בעידן בו הרבה מאוד אנשים מכנים את עצמם מיסטיקנים, ההבדל נעשה מעורפל יותר ויותר, וכבר קשה לנו להבחין במדויק מה בדיוק ההבדל בין תקשור לבין שאר תחומי המיסטיקה.

 

חשוב להבין כי המיסטיקה עוסקת בכל מה שקשור אל מה שמוסתר מן החושים הפיזיים והגשמיים שלנו. כל מה שאנחנו קוראים לו העולם שמעבר. זה יכול להשתנות באופן קיצוני מתרבויות שונות ומדתות שונות, אך מדובר במושגים המופשטים, שהם מעבר לתודעה האנושית שלנו. ההיקף של המיסטיקה הוא מאוד רחב וגדול, וקשה לתחום אותו באופן ברור ומדויק שכן הרבה מאוד תחומים מתעסקים בדברים שמעבר לתודעה.

 

אם כן, המיסטיקה מחולקת לענפים רבים ורחבים הכוללים תתי ענפים, וגם התחום של תקשור הוא ענף השייך למיסטיקה, אך בין היתר נוכל להתקל בענפים שונים כמו קלפי טארוט, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, פירוש חלומות ועוד. המיסטיקה היא השם הכולל של כל התחומים העוסקים בין היתר ברוחניות, וסולדים מהעולם הגשמי והחומרי שלנו.

 

אל המיסטיקה ואל תחומיה השונים פונים על מנת לקבל עזרה, הכוונה, הדרכה. על מנת להגיע אל נקודת האור בחיים. כשאנחנו נמצאים במצבים של חוסר ודאות, בלבול, חששות, תסכול, המיסטיקה נמצאת שם על מנת להנחות אותנו ולהוביל אותנו למקום הטוב בחיים. היא גורמת לנו להקשיב לקול הפנימי שלנו, ולראות את מה שנמצא בתוך הנפש שלנו. ולשם כך, המיסטיקה קיימת ומשמשת אותנו מזה שנים רבות.