תקשור אונליין בשיחת טלפון עם מיסטיקנים בכירים:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

תקשור הוא למעשה יצירת קשר, עם כל ישות עליונה כלשהיא – בין אם זה מלאכים, מדריכים, נשמות, קרובים שנפטרו ועוד. למעשה, תקשור הוא יצירת קשר עם ישויות בהם האדם מאמין. תקשור מגשר בין העולם הרוחני אל העולם הגשמי שלנו בו אנחנו חיים. בעזרת תקשור, אנחנו יכולים לקבל הכוונה והדרכה בנושאים רבים – זוגיות, פרנסה, כלכלה, קריירה ועוד.

 

אנשים פונים לתקשור במצבים רבים במהלך חייהם – בעיקר כשהם נמצאים על פרשת דרכים, כאשר הם מרגישים שהם לא יודעים מה לעשות, כאשר הם נמצאים בדילמות. תקשור מקנה לאנשים את האפשרות להתייעץ עם גורמים עליונים, נטולי דעות והשקפות עולם, שמסוגלים לראות את מה שהאדם לא מסוגל לראות – את הנסתר. אותן ישויות למודות ניסיון ורואות הכל מלמעלה ושיקול דעתן יכול לעזור לאדם.

 

בסופו של דבר, מטרת העל בתקשור היא לעזור לאדם – להכווין את האדם, להראות לו את דרך הישר. להוביל אותו בחזרה אל המסלול הטוב והמואר. כל צורה אחרת של תקשור, היא פסולה. תקשור לא נועד על מנת לגלות את העתיד, תקשור לא נועד על מנת לפגוע באנשים אחרים או להתנקם בהם, תקשור לא נועד בשביל לגלות מידע שאסור לנו לדעת או לפגוע בפרטיותם של אנשים.

 

תקשור הוא תחום שעסקו בו בני האדם עוד משחר ההיסטוריה, שכן תמיד הייתה האמונה של בני האדם בישויות עליונות. אומנם סוגי הישויות עצמן משתנים מתרבות לתרבות, אך תמיד קהילות של בני אדם סבבו תחת אמונה בישויות עליונות כאלה ואחרות. אולם בעבר, רק אנשים מיוחדים היו יכולים לבצע תקשור, רק החכמים ביותר. בחלק מן התרבויות התקשור נאסר.

 

בכל אחד חבויה היכולת לתקשר, אך לא כל אחד יכול בפועל לבצע תקשור שכן זה דורש את היכולת לראות את מה שמעבר, את העולם הרוחני, מה שרוב בני האדם לא רואים במציאות היומיומית. לרוב, מתקשרים הם אנשים שחוו הארה, בין אם זה בחלום או בחיזיון או ניבוי – ששינתה את חייהם מהקצה אל הקצה, ונתנה להם את היכולת לראות את מה ששאר האנשים לא מצליחים לראות.