מתקשרים אתכם דרך הטלפון לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

תקשור הוא תחום פופולרי שקיים עוד משחר ההיסטוריה, ומאז ומתמיד עורר מסביבו סקרנות רבה שכן אנשים תמיד רוצים לגלות את הנסתר ואת העתיד מפעת הסקרנות הרבה שנמצאת בהם באופן טבעי – והיא אינה בהכרח דבר רע. הרצון לדעת את הנסתר, לגלות את הלא נודע, מעלים בנו את הצורך לפנות אל תקשור. בעזרת תקשור, ניתן לפנות למדריכים, מלאכים וישויות עליונות וליצור עמן קשר למטרות שונות.

 

אך כיצד יודעים האם המתקשר באמת מתקשר או שמא הכל פרי דמיונו או המצאתו? כיצד ניתן לסמוך על המתקשר? ובכן, זה שאלה שלא פשוט לענות עליה, שכן הרבה מאוד מתקשרים באמת אינם עושים את עבודתם נאמנה. לא כל אחד יכול להיות מתקשר אף על פי שכל אחד יכול לתקשר בצורה כזו או אחרת. ניתן לפרש דברים רבים שקורים לנו בחיים כתקשור.

 

למשל, גם חלומות הם סוג של תקשור, הם סוג של חיבור בין העולם הנסתר לעולם הגשמי שלנו והם מנסים להעביר לנו מסרים מדי לילה – זאת גם דרך לתקשר עימנו, וניתן לפרש זאת גם כתקשור. בכללי, כל בעלי החיים ניחנו ביכולות תקשור כאלו ואחרות. אך עם זאת, זה שקיימת בנו היכולת לתקשר לא הופך אותנו למתקשרים.

 

מתקשר זה מקצוע, זה ניסיון, זה הבנה מלאה בנושא. לא כל אחד יכול לקרוא לעצמו מתקשר. המתקשר הוא אדם שחווה את ההארה הרוחנית ובנוסף לכך, חווה צורה כזו או אחרת של התגלות, בין אם זה בחלום ניבואי או באירוע כזה או אחר שהעלה את רמת התודעה שלו באופן משמעותי לרמה שהוא אינו מיישר קו עם שאר האוכלוסייה.

 

מתקשר אמיתי לא יבטיח לכם הבטחות שווא, לא ימציא לכם סיפורים. הוא יביא לכם בדיוק את המסרים ואת המידע שקיבל, ולא ינסה להוסיף את חוות דעתו מהנושא – אלא יביא את המידע בצורה האובייקטיבית ביותר. בנוסף לכך, מתקשר מקצועי יבצע את התקשור באחריות ולא יסכים לקחת חלק בתקשור שנעשה למטרות שליליות כאלה ואחרות.