מתקשרים דרך הקבלה לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

תקשור חייב להיות מבוצע על ידי מתקשר מומחה ומנוסה בתחום שיודע מה שהוא עושה ועומד בסטנדרטים מסוימים שהכרחים על מנת שייעוץ תקשור יהיה מוצלח ואפקטיבי ועל מנת לממש את המטרות לשמם בוצע התקשור מלחתכילה. לא כל אדם שיודע לתקשר או ניחן ביכולות תקשור יכול להיות מתקשר, הדבר אינו מספיק ואף יכול לסכן את המטופל באופן ממשי.

 

הרבה אנשים במהלך חייהם מגלים את יכולת התקשור שלהם בצורה כזו או אחרת – בין אם מדובר בחלום ניבואי, בין אם מדובר בהתגלות או בחיזיון או בתופעה יוצאת דופן – אך אסור להתבלבל – מהרגע שהאדם מגלה את יכולות התקשור שלו עד לרגע שהוא באמת יכול לטפל באמצעות תקשור יש דרך ארוכה מאוד – ועל האדם לעבור מסע ארוך עד שיגיע לרמה שיוכל לקרוא לעצמו מתקשר ולבצע טיפולי תקשור.

 

העבודה של המתקשר כרוכה באחריות רבה, שכן המתקשר יכול לשים את עצמו ואת המתייעץ בסכנה של ממש במידה וינקוט בדרכים לא אחראיות כלפי הישויות העליונות במהלך התקשור. זה יכול לקרות מסיבות רבות, למשל, אם המתקשר מבקש לדעת מידע שהוא לא אמור לדעת, כמו מידע מאוד אישי או מידע שניתן להשתמש בו אחר-כך למטרות רעות וזדוניות.

 

על המתקשר לבצע תקשור אחראי, ולא להתפתות לשאול שאלות אסורות. בנוסף לכך, לאיזה ישויות בדיוק הוא פונה, האם הם שליליות או חיוביות? האם הוא מפריע להן במנוחתן או גורם להן לעשות דברים שהן לא רוצות לעשות? האם הוא מכניס להן מילים למפה או שמא הוא מוסר אך ורק את האמת אותה הן מוסרות? כל זאת הם דברים שדרושים הבנה עמוקה של הנושא עוד מלפני כן.

 

תקשור לא נכון ולא אחראי יכול לשים גם את המתקשר וגם את המתייעץ בסכנה של ממש, עד לכדי רדיפה לאורך כל החיים של האדם או הבאה של אנרגיות שלילילות רבות שעשויות להוציא את האדם מכלל איזון ולהוביל אותו בסופו של דבר למצב קשה מאוד.