למתקשרים בכירים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

תקשור הוא דרך להתחבר עם העולם הרוחני. תקשור מהווה גשר בין העולם הזה, העולם החומרי, לבין העולם שמעבר, העולם הנסתר, שהוא העולם הרוחני. המלאכים, הישויות העליונות, המדריכים, הקרובים שנפתרו, כל אלה הם ישויות רוחניות שאינן חיות בעולם החומרי, ועל מנת להעזר בהן ולקבל מהן מסרים ומידע, עלינו לפנות אל תקשור.

 

תקשור נעשה על ידי מתקשרים, שהם אנשים שחוו הארה רוחנית, בין אם זה חיזיון או התגלות, והיכולת שלהם לראות את הנסתר ולהבין את הנסתר התפתחה באופן ניכר ושונה מאוד מזה של שאר האוכלוסייה. מתקשרים מצליחים להבין את הנסתר, מצליחים לראות את המעבר, ומהסיבה הזאת הם מצליחים להשתמש בכוח שלהם על מנת להעביר מסרים מן הישויות העליונות.

 

פעמים רבות, תקשור נעשה עם מלאכים – שכן המלאכים הם מדריכים הנתונים לרשותנו והם כאן בדיוק בשביל הסיבה הזאת. המלאכים כאן בשביל לשמור אותנו, ובשביל להדריך ולהכווין אותנו לדרך הטובה, לדרך הנכונה עבורנו ביותר. המלאכים כאן בשביל לנתב את חיינו במסלול המואר והחיובי, במטרה להגיע אל ההגשמה העצמית ואל הייעוד שלנו.

 

המלאכים מכילים בתוכם ידע אינסופי, והעצות שלהם תמיד יהיו אובייקטיביות. למלאכים לעולם לא תהיה שום כוונת זדון, הם ישויות טהורות לחלוטין ואין בהם מן השליליות, ומהסיבה הזאת, מתקשרים רבים מעדיפים לתקשר איתם – הם ישויות שאפשר לסמוך עליהן שתמיד ירצו לטובת השואל, ותמיד ירצו להכווין אותו לכיוון הנכון לו ביותר.

 

עולם המלאכים הוא עולם רחב מאוד המכיל בתוכו סוגים שונים של מלאכים המתחלקים למחלקות שונות. יש מלאכים עיקריים וראשיים ומלאכים משניים, שלכל אחד מהם תפקידים שונים והבחירה במלאך הספציפי נעשית על פי שאלת המתייעץ ועל פי ההתאמה אל הסיטואציה הספציפית והמקרה הספציפי. המלאכים כאן בדיוק בשביל לעזור לנו ותקשור עם מלאכים הוא בהחלט תקשור חיובי ומומלץ לבעיות שונות במהלך החיים.