הילרית ומתקשרת מנוסה – תקשור אמין ומדויק., הילריים ומתקשרים מנוסים – תקשור אמין ומדויק, תקשור אמיתי בשיחת טלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

 

מהי למעשה התפתחות רוחנית? להתפתחות רוחנית יש הרבה מאוד פנים, והיא יכולה לבוא לידי ביטוי בהרבה מאוד צורות ודרכים. כך למשל, התפתחות רוחנית יכולה להיות שאלה של שאלות קיומיות. התפתחות רוחנית יכולה להיות הטלת ספק במציאות, במה שמוכר וידוע לנו וחיפוש אחר הלא נודע, אחר הנסתר, אחר המשמעות האחרת – כל זאת ועוד נחשב בסופו של דבר התפתחות רוחנית.

 

זה מצב בו אתם מכירים את הנפש שלכם בצורה יותר טובה, זה מצב שאתם הרבה יותר קשובים. בני האדם נוטים לחיות בצורה מאוד מונוטונית ולעשות דברים מתוך הרגלים, מבלי לחשוב יותר מדי על עומקם של דברים. בן אדם שעובר התפתחות רוחנית יכול להתחיל לראות דברים שלא ראה קודם לכן, יכול להבין דברים על עצמו ועל הסביבה שלו שלא הבין לפני כן.

 

אצל רוב האנשים, התפתחות רוחנית זה לא דבר שקורה בשיעור גבוה. רוב האנשים לא מתעסקים בזה, הם פשוט ממשיכים לחיות מבלי ליחס לכך יותר מדי חשיבות. אך יש אנשים שכן קשובים, ומהסיבה הזאת, הם התחילו לראות את הנסתר, להבין דברים שלא הבינו קודם לכן. זה מה שהעניק לאנשים את היכולת לבצע תקשור – שזה למעשה מצב בו האדם במצב של התפתחות רוחנית גבוהה.

 

ברגע שהאדם מחובר אל התת מודע שלו, ברגע שהאדם יכול לראות דברים שאחרים לא רואים ולשים לב למסרים שמנסים להעביר לו, הוא יכול לבצע תקשור. מהסיבה הזאת, רק אנשים בדרגה רוחנית גבוהה יכולים באמת לעשות זאת – וזה לא משהו שכל אחד יכול להגיע אליו. תקשור זאת יכולת שמביאה איתה גם קושי רב מאוד – לא קל להתמודד עם היכולת הזאת.

 

תקשור הוא גם פעולה שדורשת אחריות רבה, וקל מאוד לא לנהוג בצורה הנכונה, וברגע שעושים זאת, ההשלכות לכך ממהרות לבוא. כך למשל, צריך לדעת כיצד לפנות אל הישויות העליונות איתן מתקשרים, צריך לדעת איזה שאלות כדאי לשאול ואיזה שאלות ממש לא כדאי לשאול – זה יכול להיות מאוד קריטי. תקשור לא אחראי יכול להביא לבעיות חמורות מאוד לאדם.