מיסטיקנים נותנים לך ייעוץ טלפוני 24 שעות ביממה חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

האדם הממוצע, תופס את המציאות בצורה נורמטיבית. אנחנו חווים הרבה מאוד חוויות במהלך היומיום, אך הן לא נראות לנו כמו דבר יוצא מן הכלל – הן נראות לנו שגרתיות ונורמטיביות לחלוטין. רובנו לא נוטים לייחס יותר מדי חשיבות למאורעות שמתרחשות בחיים שלנו, ולעיתים, אנחנו אפילו לא מצליחים לשים לב לתרחישים המשונים שעשויים לקרות בחיינו, אך על פי מיסטיקה – בדיוק זה מה שעושה את ההבדל.

 

לפי מיסטיקה, הכל מתחיל ונגמר בהשקפת העולם שלנו, בתפיסה שלנו את המציאות, בדרך שלנו לפרש את המציאות. במידה ואנחנו לא מצליחים לפרש את המציאות שלנו בדרך הנכונה, אנחנו בעצם יוצרים לעצמנו מציאות חדשה, מציאות אחרת – כי מבחינתנו, מה שאנחנו חושבים זאת המציאות האמיתית. ככל שאנחנו נפתח את התודעה שלנו יותר לעומק, ככל שאנחנו נחווה יותר, ככה אנחנו נשים לכך יותר לב.

 

לפי מיסטיקה, אנחנו חייבים להגיע למצב של תודעה עמוקה ועליונה, וכל עוד אנחנו עדיין נשארים באותו הראש כמו עכשיו, אנחנו לא באמת נצליח להתפתח רוחנית ולהגיע למצב בו אנחנו מצליחים לראות את הנסתר, את הלא נודע – את העולם שמעבר. במציאות היומיומית שלנו, תפיסת העולם שלנו היא דבר מאוד מוגבל, מאוד מקובע, מאוד לא פתוח ולא גמיש – תמיד נשאר אותו הדבר.

 

מה גם, שאנחנו תופסים את העולם בצורה מאוד סובייקטיבית, ורואים את הכל ביחס אלינו, ולא באופן אובייקטיבי – קשה לנו לראות את המציאות כפי שהיא באמת. מה שאנחנו רואים, מונע ממה שאנחנו חושבים, מהדעות שלנו ומהלכי הרוח שלנו. אנחנו נוטים לתת פרשנות למציאות לפי מה שאנחנו חושבים ולפי מה שאנחנו רואים מהזווית שלנו, אבל אנחנו לא יכולים לראות את המציאות כפי שהיא באמת.

 

אנחנו מונעים מפחדים, מחששות, מדאגות, מחרדות, מדעות קדומות, מרגשות כאלו ואחרים, ולא מתוך מקום אמיתי וניטרלי. מהסיבה הזאת, לפי מיסטיקה, מה שעושה את כל ההבדל בגישה הוא למעשה התפיסה שלנו את המציאות – וזה למעשה מה שמבדיל אנשים שנמצאים בדרגה רוחנית גבוה מאנשים רגילים ונורמטיבים, שחיים את החיים שלהם בצורה הרגילה והשגרתית.