הורוסקופ לפי מזל בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

תחילת השבוע מביאה איתה הזדמנויות רבות חדשות בתחומים השונים, בתחום החברתי אתם עשויים לחוות התפתחות משמעותית מאוד, וליצור קשרים עם אנשים שהם מאוד שונים מהאנשים שאתם מתחברים אליהם בדר”כ. הצורך בקשרים חזקים כרגע משמעותי בעבורכם יותר מהרגיל – ואתם מרגישים את הצורך בייעוץ ותמיכה מאנשים הקרובים אליכם – ועליכם לקחת את הצורך הזה לתשומת לבכם.

 

התחום הרומנטי עבורכם לוקה בחסר, ואתם מרגישים חוסר שביעות רצון. אתם בתקופה לא קלה עם הפרנטר וחווים חילוקי דעות רבים שמאוד מקשים עליכם וגורמים לכם לייאוש וצער רב. אסור לכם לתת לזה להשתלט עליכם, עליכם לזכור כי מדובר בדבר זמני לחלוטין ושאם תקחו את זה בקלילות ובפרופורציות, לאחר מכן הכל יחזור לקדמותו.

 

תחזית הורוסקופ שבועי – מזל מאזניים –  סוף השבוע

כדאי שתקחו על עצמכם אחריות ותגדילו ראש, אפילו אם אנשים אחרים לא עושים זאת, ואפילו אם אתם יודעים שאתם צודקים. תהיו גמישים עם אנשים אחרים ואל תנסו להוכיח שאתם צודקים – זה רק יוביל לוויכוחים וסכסוכים לא רצויים ויגרום לכם לצאת לגמרי מהאיזון הנפשי שלכם ואתם רק עלולים למצוא את עצמכם במדרון חקלק למטה, זה לא הזמן המתאים להרוס ולפרק את כל מה שבניתם עד כה, במיוחד לא בגלל וויכוחים. לכן, רצוי מאוד לשמור על איפוק וקור רוח – ותראו שזה ישתלם לכם.

 

תחזית הורוסקופ שבועי – מזל עקרב – תחילת השבוע

השבוע אתם הולכים לחוות משהו שמאוד יפתיע אתכם ושלא ציפיתם אליו. אתם הולכים לפגוש אדם שלא פגשתם הרבה מאוד זמן, והמפגש איתו הולך להיות מאוד לא צפוי, אך מעניין מאוד. זה יחולל לכם שינוי מסוים בחיים, תלוי איך תקחו את זה. יש לכם נטייה בתקופה הזאת להתבונן בחצי הכוס הריקה, אך אם תטיבו להסתכל דווקא על החצי המלא, תראו שהחיים דווקא מחייכים אליכם ושהדברים הולכים בצורה הרבה יותר טובה מהרגיל בעבורכם.

 

תחזית הורוסקופ שבועי –מזל עקרב – סוף השבוע

כדאי לכם לשים לב לאנשים שאתם מסתובבים איתם, לא בהכרח כל מי שאתם חושבים שקרוב אליכם הוא באמת קרוב אליכם, ופעמים רבות דווקא האנשים שהכי מתיימרים להיות חברים שלכם הם למעשה אלה שמרכלים עליכם ומעבירים את המידע שאתם מספרים ומשתפים איתם. תנסו להתרחק מאנשים שעושים לכם רע וגורמים לכם להרגיש שלילי.