קלפי טארוט והסרת חסימות, קריאת עתידות והכל דרך הטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

קלפי טארוט אינם משמשים רק לחיזוי עתידות, לייעוץ, הכוונה וניתוח האישיות שלנו. במקור, קלפי טארוט שימשו בכלל כקלפי משחק, ולקח זמן עד שיוחסו להם הסגולות שלהם. גם כיום, קלפי טארוט אינם משמשים רק בעבור חיזוי העתיד – אלא הרבה מעבר. למשל, ביהדות אסור להתעסק בחיזוי עתידות, ואף על פי כן הרבה מיסטיקנים בגישה היהודית לא נגד הקלפים – שכן הם לא עושים בהם שימוש בשביל חיזיון עתידות.

 

בנוסף לכך, הרבה מאוד אנשים לא בדיוק מאמינים בחיזוי עתידות, ובכללי, זה נושא מאוד שנוי במחלוקת – האם הגורל של האדם נקבע מראש ואין לו שום שליטה עליו, או שמא יש לנו יכולת בחירה חופשית לשנות את הגורל ולנתב את החיים שלנו לכיוונים שונים? אפשר לומר שהתשובה על השאלה הזאת היא גם שאלה של תקופה בה חיים. בעבר, קלפי טארוט היו חזיונים. כיום, זה הרבה יותר מאתגר.

 

בעבר, אפשר לומר שהגורל של כל אדם היה באמת נחרץ מהיום בו הוא נולד. סביר להניח, שאדם שנולד איכר פשוט ועני גם נפטר בתור איכר פשוט ועני, מהסיבה הפשוטה – לא כ”כ היה לאן להתקדם בעבר. לא הייתה טכנולוגיה, לא היתה את הגלובליזציה שיש היום, ובן אדם לא היה יכול להשיג מספיק ידע מעבר למה שנתון לו בסביבה הקרובה ביותר.

 

כך למשל, אנשים רבים מעולם לא נחשפו לספרים, ומעולם לא הייתה להם את ההזדמנות להסתכל על העולם בצורה שונה ומנקודת מבט אחרת. מה שהסביבה שלהם אמרה להם, זה מה שהם ידעו, ולא מעבר לכך. במובן הזה, קלפי טארוט הם באמת חזיוניים – שכן הם עבדו ופעלו בהנחה שהגורל של האדם נקבע מראש. ואכן, בעבר, הגורל של האדם נקבע מראש.

 

כיום, הזמנים השתנו בהרבה. קשה היום לומר שהגורל של האדם נחרץ מראש, שכן החיים שלנו הם מאוד דינמיים. אנחנו יכולים לעבור ממדינה למדינה, אנחנו יכולים לעשות שינויים קיצוניים מאוד בחיים שלנו, משהו שבעבר בחלומות הכי מטורפים לא היה. במובן הזה, כיום, קלפי טארוט הם לא בדיוק חזיוניים – אבל הם מעניקים לנו הרבה מאוד ידע ותוכן עם לא מעט ערך מזה.