ניבוי עתידות בטלפון בנושאי המיסטיקה לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

בין השימושים העיקרים שעשו בתחומי מיסטיקה שונים, הוא השימוש של מיסטיקה לצורך גילוי העתיד. העתיד עורר את סקרנות ההמון באופן טבעי מאז ומתמיד, ועל כן השימוש של מיסטיקה לצורך ניבוי עתידות היה פופולרי במיוחד, והבולט במיוחד מתוך כל התחומים השונים של מיסטיקה.

 

שיטות רבות של ניבוי עתידות התפתחו עם השנים, וגישות שונות לגבי ניבוי עתיד התפתחו בין התרבויות השונות. העיסוק בניבוי עתידות לרוב היה פסול ועל כן מנבאי עתידות עסקו במקצוע שלהם בסתר – שכן רוב התרבויות ראו בעתיד מידע אסור בו לבני האדם אסור לעסוק. אסור לבני האדם לעסוק בעתיד שלהם, עליהם להתעסק במידע אותו הם יכולים לדעת כרגע ולא לנבור בתחומים שנמצאים מעבר לתודעה שלהם.

 

אך זה כמובן לא מה שמנע מאנשים רבים לפקוד את מגדי העתידות מתוך הסקרנות הרבה שנוצרה אצלהם, באופן טבעי אנחנו נסתקרן מאוד לדעת מה יעלה בגורלנו, מה יהיה איתנו בעתיד, ונרצה להכין את עצמנו לעתיד שלנו בהתאם. אך כמובן, העיסוק בניבוי עתידות הוא אכן לא צחוק, ויכול להיות מסוכן אף מאוד.

 

לא סתם התרבויות השונות רואות את ניבוי העתידות באור כל-כך שלילי, וניתן אף לומר שמדובר בצד אפל של מיסטיקה. ניבוי עתידות באמת חושף בפנינו מידע אותו אנחנו לא תמיד מסוגלים לעבד, הוא יכול להשפיע מאוד על הנתיב שלנו בהווה, ולמעשה, עצם הידיעה שלנו את העתיד יכולה לשנות את נתיב חיינו.

 

יש את הגישות הדוגלות בכך שכל הגורל שלנו מוכתב מראש עוד מיום היוולדנו ואין לנו את היכולת לשנות אותו, ויש את הגישות שטוענות כי הגורל נתוי לשינוי לפי הבחירות אותן אנחנו עושים במהלך החיים שלנו. בכל מקרה, ניבוי עתידות יכולת לתת לנו שיקוף על החיים שלנו ועל איך הם יראו אם נמשיך בנתיב אליו אנחנו צועדים, אך ללא ספק ניתן לומר שיש לנו השפעה כזו או אחרת על הגורל שלנו ברגע שאנחנו שומעים מה יהיה איתנו בעתיד, בדיוק מהסיבות האלה מוטב שלא נתעסק בתחומים שכאלה.