הילינג וייעוץ בטלפון בתחום ההילינג עכשיו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

אנרגיית הצ’י היא אנרגיית החיים – היא הכוח שמניע את כל היצורים החיים על פני כדור הארץ לחיות, היא מה שגורם לצמחים לצמוח, לשמש לעלות, ליצורים חיים להוולד, להתפתח ולגדול, היא מה שגורם לנו לנשום ולהתקיים, לאכול, לזוז ולישון. היא מה שמניע את כל הכוכבים האחרים, ובלי אנרגיית הצ’י הכל היה חודל מלהתקיים. אנרגיית הצ’י היא אנרגיה הזמינה ביקום לשימושינו ואנחנו יכולים להעזר בה על מנת לשאוב כוחות מחודשים, כוחות של ריפוי טבעי שבעזרתם אנחנו יכולים להוביל את הגוף שלנו לריפוי עצמי של הבעיות הפיזיות, הבריאותיות והנפשיות. אנרגיית הצ’י ברפואת ההילינג מרפאת מהיסוד את הבעיות הבריאותיות שלנו, היא אינה מטפלת רק בסימפטומים, כמו בתחומים השונים בענף ההילינג, הטיפול באנרגיה שם לו למטרה לטפל בשורש, במוקד של הבעיה ולא רק בתוצאות ובהשלכות של הבעיה. ההילינג בא לטפל במקור הכאב, ולא בכאב עצמו (ובכך גם מטפל בכאב עצמו למעשה).

מה קורה במצב של דיסהרמוניה – חוסר איזון של אנרגיית הצ’י בגוף?

על-פי ההילינג, במצב של דיסהרמוניה, כלומר מצב של חוסר איזון של אנרגיית הצ’י בגוף, חלים בגוף שלנו שינויים ללא הרף. שינויים אלה הם שליליים, ויכולים להתבטא בצורות שונות, חלקן מאוד מסוכנות וחלקן פחות. למעשה, הפרעה בזרימה חופשית של האנרגיה בגוף היא הגורם המהותי ביותר למחלות ולהזדקנות ועל כן, על מנת שגוף האדם יתפקד בצורה טובה – חובה עלינו לאזן את היין והיאנג שלנו ובכך לאפשר זרימה אנרגטית חופשית של הצ’י בגוף שלנו.

מצב של עודף או חוסר בצ’י – שזה למעשה מצב של חוסר איזון באיבר מסוים עלול לגרום למחלה או להפרעה תפקודית כזו או אחרת, שבאה לידי ביטוי בכאבים או בפגיעה של איבר בדרכים שונות. רפואת ההילינג הסיני מתמקדת בדיוק בלזהות מה יוצר את ההפרעה – מהי החסימה האנרגטית שגורמת לכך. לאחר מכן, מאתרים אותה ומשחררים אותה – מביאים אותה לאיזון. על מנת לאזן באופן ישיר את אנרגיות הצ’י בגוף משתמשים בטיפולים שונים – דיקור, לחיצה, מגע, טיפול באמצעות תרופות או צמחי מרפא בעלי סגולות השפעה של אלפי שנים ומוכחים כמשפיעים אנרגטית.

כל שינוי לרעה שאנחנו חשים, כל תחושה רעה שאנחנו מרגישים בגוף, היא תוצאה של חוסר הרמוניה של הצ’י בגוף שלנו. ישנם סוגים שונים של הפרעות בצ’י – חוסר צ’י, עודף צ’י, צ’י מורד, סטגנציה של הצ’י (תקיעות של הצ’י). לסוגים השונים השפעות שונות, למשל טמפרטורות גוף שונות, אדמוימיות, תופעות לוואי שונות ועוד.