דרך טיפול וענף של רפואה אלטרנטיבית, התבוננות, מדיטציה, ריפוי בנשימה מודעת, הרפיה, מגע, שיחה טלפונית והילינג אנרגטי דרך מרכזי אנרגיה בגוף הנקראים צ’אקרות:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

בקבלה, למספרים יש משמעות מאוד מיוחדת וחשובה, לכל מספר יש תכונות, מאפיניים ואנרגיות עוצמתיות במיוחד. יש ספרות קדושות, יש ספרות אסורות, יש ספרות מקוללות. כל מספר ביהדות אומר משהו, כל מספר הוא אות בפני עצמו – וכמו כן, כל מספר מייצג איזורים מסויימים בגוף שלנו – וזה בא לידי ביטוי בתחום של הילינג קבלי, בעזרתו אנחנו יכולים ללמוד את המשמעות הבריאותית של כל מספר.

 

העיסוק במספרים בקבלה נעשה גם בשביל לאבחן את האישיות של הבן אדם ולגלות עליו למעשה כל פרט ופרט. העיסוק במספרים בקבלה נעשה בין היתר בשביל לנתח סיטואציות ותופעות שונות, וכמו כן גם המילים והאותיות יחדיו יכולים גם הם להיות מתורגמים למספרים – ובכך לקבל אנרגיה ומשמעות. אך עם זאת, לפי הילינג קבלי למספרים יש משמעויות נוספות – משמעויות בריאותיות.

 

כפי שצוין, לפי הקבלה כל מספר מייצג אנרגיות שונות, נקודות שונות. אפשר לראות במספרים כ”צ’אקרות” של הילינג קבלי – מרכזי אנרגיה שונים, שלכל אחד השפעה על איזורים שונים בגוף. על פי המספרים, ניתן לדעת מהם גורמי הסיכון הבריאותיים ומה הפוטנציאל למחלות ולבעיות בריאות שקיימות אצל האדם. כל מספר בקבלה מיוחס לאיזורים שונים בגוף, ולכן, יש להבין היטב את משמעות המספרי.

 

כאשר אדם מגיע לייעוץ הילינג קבלי, יש לערוך לו מפה נומרולוגית מפורטת, הקולטת את מספר הגורל שלו, את תאריך הלידה שלו, מספר הבית שלו ועוד. כמובן שהמספר הקריטי ביותר הוא מספר הגורל של האדם – שהוא הגורם המשפיע העיקרי על מצבו הבריאותי של האדם. כאשר מחשבים את המספרים הגורליים של האדם, אפשר למצוא את הנקודות החלשות שלו – ומכאן להשליך על בעייתו הרפואית.

 

הילינג קבלי מאפשר לנו לקבל מידע רב על המידע הרפואי של האדם. אנחנו יכולים לחזות מראש בעיות רפואיות שעשויות לבוא, ובדרך הזאת אנחנו יכולים למנוע את בואם. מה גם, שאנחנו יכולים להבין בדיוק את הגורמים המדויקים של המחלות והבעיות הרפואיות ולהערך לכך בהתאם – ברגע שאנחנו מבינים את שורש הבעיה אנחנו יכולים להתפנות לטפל בו, ובכך לנטרל את הבעיה עצמה.