רפואה אלטרנטיבית דרך הטלפון בעזרת אסטרולוגים מומחים : 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

אנחנו מכירים את האסטרולוגיה באופן מצוין כמקור לייעוץ, הכוונה והדרכה. אנחנו יודעים שאסטרולוגיה משמשת לחיזוי עתידות, לניתוח ואבחון האישיות, להתאמה זוגית ועוד. אסטרולוגיה משקפת לנו את מסלולי החיים שלנו, את החוזקות והחולשות שלנו, את האופי שלנו. היא מוסרת לנו מידע על כל אובייקט על פני כדור הארץ. בעזרת חישוב מצב גרמי השמיים, אסטרולוגיה מספקת לנו תשובות על כל שאלה לגבי היקום.

 

אך האם ידעתם שקיימת רפואה משלימה המשתמשת באסטרולוגיה לצרכים אחרים לחלוטין – צרכי רפואה? האם ניתן להגיע לריפוי מלא של הגוף רק על ידי אסטרולוגיה? האם אסטרולוגיה יכולה להשפיע באיזשהיא דרך על מצבו הבריאותי של אדם? כיצד אסטרולוגיה יכולה לשמש כרפואה אלטרנטיבית? זה בהתחלה מעלה כמה ספקות, שכן כפי שציינו, אסטרולוגיה מזדהה מאוד עם חיזיון עתידות ופחות עם רפואה.

 

חשוב להבין, כי על פי אסטרולוגיה מצב גרמי השמיים מעיד על הכל. לא רק על ניתוח אישיות, לא רק על עתידות. הבנה של גרמי השמיים עוזרת לנו להבין למעשה כל דבר על פני היקום. בעזרת מפה אסטרולוגית, אנחנו יכולים לחשב את מצבם של גרמי השמיים בכל רגע נתון ובכל הקשר נתון, ככה שגם לחפצים על פני כדור הארץ אנחנו יכולים לערוך מפה אסטרולוגית ולנתח אותם.

 

מהסיבה הזאת, אסטרולוגיה יכולה לספר לנו הכל – גם לגבי המצב הרפואי שלנו ומה עלינו לעשות על מנת לשפר אותו ולהגיע בסופו של דבר למאזן אנרגטי שיוביל אותנו למטרה והיא ריפוי עצמי מלא. אסטרולוגיה מסבירה לנו כיצד עלינו לנהוג, ומה הדרך והנתיב הנכונים ביותר בעבורנו – בהתחשב באישיות שלנו, ובמפת הלידה שלנו. המאפיינים של המזלות שלנו וכוכבי הלכת שלנו הם מה שמכריע את גורלנו.

 

על פי הרפואה האלטרנטיבית, חולי – מחלות, כאבים, בעיות רפואיות ועוד הם תוצר של חוסר איזון אנרגטי, ואיזון רמות האנרגיה בגוף יגרום ישירות לריפוי עצמי של הגוף. שזה בדיוק מה שאסטרולוגיה יכולה לעזור לנו בו – להגיע לשלווה הפנימית, להגשמה הפנימית, לנחת על ידי כך שאנחנו הולכים בנתיב שמותאם בדיוק לנו, על ידי כך שאנחנו מבינים את עצמנו ואת התרחישים שקורים לנו לעומק.