מיסטיקה גם בשירותי טלפון מעשרות מומחים

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

כיצד נוכל להוביל את הגוף שלנו לריפוי עצמי טבעי מלא ללא ניתוחים, ללא רופאים וללא כימיקלים? כיצד נוכל להעזר בישויות העליונות שביקום שלנו וביקום שמעבר על מנת להגיע לריפוי טבעי מלא? כיצד התקשור לוקח חלק מהותי בריפוי הטבעי של הגוף?

 

לתקשור יש סגולות רבות בתחומים הרבים. התקשור למעשה מלחתכילה נועד על מנת לעזור לנו בתחומים השונים בחיינו. התקשור הוא כלי העוזר לנו במסע הרוחני, הוא נותן לנו את האופציה להעזר בישויות עליונות על מנת להוביל את הגוף שלנו לריפוי אנרגטי מלא.

 

אנחנו יכולים לשאוב את מאגרי האנרגיה העצומים האגורים באותן הישויות העליונות, לשאוב את האנרגיה האינסופית הזאת מהיקום ולהזין את איברנו השונים. התקשור מאפשר לנו לקבל עצות, הדרכות והכוונה מגורמים הגדולים מאיתנו, בין אם אנחנו מכירים אותם באופן אישי ובין אם מדובר בגורמים אוניברסלים שנועדו לשרת ולעזור לכולם.

 

התקשור נעשה רק מתוך רוח ורצון לעזור ולהדריך, והוא אף פעם לא נעשה מתוך מקום רע, מתוך רצון של לפגוע. תקשור מן הסוג הזה הוא אסור לחלוטין – אסור בתקשור לשאול שאלות לגבי העתיד ולגבי הפרטיות של אנשים אחרים. מתקשר שעושה זאת, הוא אינו מתקשר מקצועי והוא מציב הן את עצמו והן את המטופל במצב של סכנה ממשית – שכן ניתן בקלות ליצור מצב של אנרגיות שליליות חזקות מאוד באמצעות תקשור לא נכון ולא אחראי – במידה ומעירים רוחות רעות, במידה ומנסים לגלות את העתיד ולשאול שאלות יוצאות דופן – המצב עלול להוביל לרדיפה של הרוחות אחר אותו הבן אדם השואל.

 

עם כן, התקשור יכול לגרום לנו להגיע לריפוי עצמי מלא, ועל ידי שיטות שונות – כמו מדיטציה, כוסות רוח, קריאה בקפה, האזנה ועוד המתקשר יכול להתחבר אל המימד שמעבר ולשאוב את המסרים ואת האנרגיה ולהעביר אותה אל המטופל, ובכך לגרום לרמות האנרגיה שבו להתאזן ולהוביל אותו למצב של בריאות אופטימלית.