טיפולי הילינג ללא מגע פיזי, הילינג בטלפון

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג הוא למעשה טיפול רוחני, הוא מטפל בראש ובראשונה בנשמה שלנו, באנרגיה שלנו. לפי הילינג, הנפש והגוף הם חלק בלתי נפרד אחד מן השני, ועל מנת שהגוף יהיה בריא, על הנפש להיות בריאה, ועליהם לפעול בהרמוניה. מצב כזה הוא למעשה מצב בו רמות האנרגיה שבגוף מאוזנות, וזה המצב אליו אנחנו שואפים להגיע בעזרת הילינג עצמי והילינג אנרגטי.

 

הילינג למעשה מרפא את הרוח שלנו, הנפש שלנו. בזמן שהנפש שלנו נרפאת, כך גם הגוף שלנו פנוי להרפא. ישנן הרבה מאוד שיטות בעזרתן ניתן לרפא בן אדם באמצעות הילינג אנרגטי ורוחני, חלקן יעילות יותר וחלקן פחות – ואף ניתן לומר שהאפקטיביות של הטיפול מאוד תלויה באדם עצמו, ייתכן כי גישה מסוימת תעבוד בצורה מצוינת אצל אדם אחד אך בצורה גרועה אצל אדם אחר.

 

מה גם, שלמקצועיות של ההילר עצמו יש משקל מאוד גדול על אפקטיביות הטיפול, ויש הילרים שעשויים אפילו לגרום לנזק אפילו יותר גדול ממה שהיה בהתחלה – ולכן, לא צריך להתפשר על מקצוענות. חשוב מאוד להשקיע עם הילר וותיק ומנוסה בתחום וזאת על מנת להבטיח שאתם שמים את עצמכם במקום בטוח, וכי אתם באמת תקבלו מעניין לבעיה שלכם.

 

על פי הילינג טבעי ואנרגטי, לא רק הבעיות הפיזיות והנפשיות שלנו נקשרות בנפש שלנו, אלא למעשה כל התרחישים שמתרחשים בחיים שלנו, כמו למשל, אם יש לנו מזל או אין לנו מזל, אם אנחנו הצלחנו במשהו או נכשלנו במשהו – כל אחד מאלה, קשור ברמות האנרגיה שלנו בגוף ובסוגי האנרגיה שלנו. כמעט כל הבעיות בחיים שלנו קשורות אל המימד הרוחני.

 

הילינג זה למעשה התגברות על מקור הבעיה הרוחני ופתירתה של הבעיה באמצעות שיטה עוקפת. מהסיבה זאת, הילינג הוא טיפול אפקטיבי אף יותר מכדורים ומשאר שיטות הריפוי, שכן הילינג שם לו למטרה לטפל בשורש הבעיה, במה שבאמת יוצר את הבעיה, ולא רק בסימפטום של הבעיה. בעזרת הילינג, ניתן למנוע מן הבעיה לשוב ו”לעקור” אותה מן השורש.