נומרולוגים מדברים אתכם בטלפון על גלגולים קודמים חייגו עכשיו:

1901-729-763
המיסטיקנים גם זמינים בוואצפ שלנו:
050-916-3975

פיתגורס, אבי הנומרולוגיה, אותו הפיתגורס שאנחנו מכירים משיעורי המתמטיקה, גילה את קסמם של המספרים, ואת הסודות השמורים ביותר של המספרים. מאז, ביוון העתיקה, ועד היום, מבינים את העוצמה של נומרולוגיה, ואת חשיבות המספרים בעולמנו. המספרים הם שפה בפני עצמה, המספרים מדברים איתנו – מספרים לנו על הסביבה שלנו, על עצמנו ועל מי שהיינו בעבר.

 

פיתגורס הגה את הרעיון של ריבועי פיתגורס, ריבועים בעזרתם ניתן לדעת על הגלגול הקודם שבו היינו. כל אחד מתשעת הריבועים מייצג את אחד מתשעת הספרות העשרוניות מ-1 ועד 9. כל ריבוע מייצג אופי וקרמה שונים שפיתחנו בחיים הקודמים שלנו – ובחיים העכשווים אותם המאפיינים באים לידי ביטוי בתאריך הלידה שלנו ובשם הפרטי, שם המשפחה שלנו וכדומה.

 

כאשר אנחנו ממלאים את ריבועי פיתגורס שלנו, ואנחנו מקבלים שורה, טור או אלכסון מלאים – זה נקרא איזון. כל מספר מביא איתו אנרגיה שונה – וביחד, המספרים יוצרים אנרגיה מחודשת, מחוזקת ושונה. טור, שורה או אלכסון מלאים מייצגים את ההרמוניה העוצמתית. לעומת זאת, כאשר טור, שורה או אלכסון ריקים – זה סימן רע, זה סימן לחוסר הרמוניה – לאתגר העומד בפנינו, משהו לא שלם.

 

כל מספר שחסר לנו בריבוע הקסם של פיתגורס הוא למעשה מספר שאנחנו עדיין לא למדנו לשלוט בו ועדיין אין לנו את היכולת להתמודד עם האנרגיה שלו. ברגע שמספר כן קיים בריבוע הקסם, זה אומר שאנחנו יודעים להשתלט על האנרגיה שלו ולתפעל אותה – זאת מיומנות שהספקנו לרכוש עוד בחיינו הקודמים. שאר המספרים שלא מופיעים לעומת זאת, הם מה שלא הספקנו להשלים קודם לכן.

 

למעשה, כל המספרים קיימים בתוכנו, אך אותם המספרים שלא מופיעים בריבוע הקסם לפי נומרולוגיה, הם מספרים שמתפעלים אותנו בצורה תת-הכרתית, כלומר, דרך התת מודע שלנו ולא דרך התודעה הרגילה שלנו. הם מתעתעים בנו, ומשפיעים עלינו בצורה עקיפה. לפי נומרולוגיה, על מנת להגיע למצב שהריבוע שלנו מאוזן ומכיל בתוכו את כל המספרים באופן מאוזן – עלינו לעבור 9 מבחנים במהלך החיים הנוכחיים שלנו.