הורוסקופ שבועי, הורוסקופ שבועי – אלטרנטיבלי – רפואה משלימה, הורוסקופ יומי מזלות, בשירות טלפוני עכשיו ממיסטיקנים ואסטרולוגים מומחים:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

סקרנים לגבי העתיד? מי לא בעצם…אם היינו יכולים לדעת מראש מה צופן לנו העתיד,אולי החיים היו הרבה יותר קלים. זה מאוד נורמלי וטבעי לרצות לדעת מה יקרה איתנו בעתיד. מחר מחרתיים,בעוד שנה,עוד חמש שנים. קו-האופק של הזמן הוא ערטילאי,אבל הזמן שבו אנחנו מתנהלים הוא ממש לא ערטילאי. הוא משפיע,מניע,משנה מהלכים,גם אם הוא ‘משהו’ שאי אר ‘לתפוס פיזית ביד’ ולהגיד “הנה הוא הזמן,תפסתי אותו”. אבל יש מסגרות מלאכותיות מעניינות,שאפשר לומר שהן ‘תופסות את הזמן’ ונותנות לו תמונת-מצב. הורוסקופ שבועי,למשל,הורוסקופ באשר הוא. הורוסקופ שבועי הוא מעין ‘קפסולת זמן’ שמנסה לפענח עבורנו מה צופן לו השבוע הקרוב ומה יקרה לנו במהלכו. 
 
מסתבר שגם אנשים שלא ממש נחשבים לחובבי אסטרולוגיה מתעניינים בהורוסקופ אישי. אין כמעט בנ’אדם שלא מתעניין במזל האסטרולוגי שלו ובהורוסקופ האישי שלו. ההורוסקופ הוא בעצם כלי בידיו של האסטרולוג למפות ולאבחן את אירועי הזמן,אם זה ברמה האוניברסלית,אם זה ברמה הארצית,אם זה ברמת הלקוח-הפרטי שמבקש לדעת לגבי עתידו הקרוב או הרחוק. הורוסקופ שבועי מופיע כמעט בכל עיתון ומגזין שמכבדים את עצמם,מופיע גם בתוכניות-רדיו ולפעמים גם ב’פינות’ קצרות בתוכניות טלוויזיה. האסטרולוגים היותר פופולריים בישראל, שההורוסקופים שלהם נקראים בעיון רב, הם בעיקר: מרים בנימיני,טלילה סטן,ירון ליבנה,פנינה כץ. אלו אנשים בעלי ידע רב בתחום,ניסיון רב גם בתקשורת,ומעמד של כמעט-‘סלב’.
 
הורוסקופ, לרוב, מתייחס למהלכים ולאירועים בתחומים כמו: פרנסה,אהבה,זוגיות,עבודה,מצב רוח,כושר גופני,מצב בריאותי,סכנות,בשורות טובות או רעות,פגישות גורליות,פרידות,הפתעות,זכיות, וכך הלאה. בהורוסקופ מציינים הרבה פעמים גם את ‘הירח השחור’,שזה מצב שבו רצוי להימנע ממהלכים חדשים,כמו חתימת חוזים,פגישות חשובות וכו’. הורוסקופים נערכים ממש כמו מדע מתמטי,הם כוללים חישובים וטבלאות של ‘מאחורי הקלעים’,יש לה מתכונות ונוסחאות ברורות שהאסטרולוגים בקיאים בהן ונעזרים בהן על מנת להשלים את ה’מיפוי’-ההורוסקופי.
 
בלינק הבא תוכלו לפגווש מידע מרתק על הורוסקופ לסוגיו,הורוסקופ שבועי ,יומי,שנתי, ובכלל להיחשף למידע אסטרולוגי קסום, כולל התייחסות למזל האישי ולהורוסקופ האישי שלכם.