לייעוץ טלפוני עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בתחום הקלפי טארוט ופתיחה בקלפים חייגו עכשיו

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

מהי קריאת SOS של קלפי טארוט?

קריאת SOS היא למעשה קריאה של קלפי טארוט בה פותחים שלושה קלפים. זאת קריאה מאוד פשוטה וקצרה, והיא מקנה לנו תשובות לשאלות של כן או לא. מהסיבה הזאת, היא מכונה קריאת חירום, שכן היא מתאימה לאותם הרגעים בהם אנחנו נמצאים באיזשהיא התלבטות או חוסר ידיעה, ואנחנו חייבים מענה מיידי ומהיר. אנחנו חייבים עכשיו לקחת החלטה.

 

בקריאת SOS של קלפי טארוט, הקלף האמצעי מבין שלושת הקלפים הוא למעשה הקלף המרכזי שסביבו מתבססת התשובה לשאלה. בדר”כ, הקלף המרכזי הוא הקלף שעונה את התשובה העיקרית – כן או לא. מה גם, שהקלף המרכזי הוא הקלף שעוזר לשואל להבין בדיוק מה עליו להבין על עצמו, על החיים שלו, מה עליו להבין לגבי העתיד שלו – ובאיזה צעדים עליו לנקוט בהמשך על מנת להגיע ליעד אליו הוא מכוון.

 

שני הקלפים האחרים בפתיחת SOS של קלפי טארוט, מייצגים את הניגודיות או התמיכה של הקלף המרכזי – זה תלוי בהקשר אליו הם יצאו, אך הם תמיד תומכים אחד בשני. יכולים לצאת שני קלפים שליליים או שני קלפים חיוביים, ככה שקלפים שליליים הם קלפים המתנגדים לקלף הראשון והם מראים לנו חסימה למעשה. אם הקלף האמצעי מראה מה צריך להיות, הם מראים מה מונע מזה לקרות.

 

באותו האופן קלפים חיוביים יכולים להציג מה תומך, מה גורם לקלף האמצעי לבוא לידי ביטוי, מה בדיוק הגורם שמחזק את הקלף האמצעי. בצורה הזאת, אנחנו יכולים ללמוד באיזה אמצעים עלינו לנקוט על מנת לממש את המטרה שלנו, או באיזה אמצעים עלינו לנקוט על מנת להזהר או להתרחק מתמרור האזהרה אותו מציב לנו הקלף המרכזי. בצורה הזאת, גם בסיטואציה של חירום, אנחנו יכולים לקבל החלטה מהירה.

 

פתיחת SOS ניתן לעשות מכל מקום – וזה מה שהופך את הפתיחה הזאת למאוד יעיליה. לא משנה באיזה מקום אתם נמצאים בעולם או באיזה מצב חירום אתם נמצאים – תמיד תוכלו לבצע פתיחת SOS, גם לפני החלטות מיידיות ומהירות . כיום, לא תצטרכו לצאת מהבית על מנת לבצע פתיחת SOS, שכן תוכלו לעשות זאת אונליין או אפילו דרך הטלפון.