רוצים שיפתחו לכם בקלפים ויחזו לכם עתידות? חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

כאשר ניגשים לפתוח בקלפי טארוט, חשוב מאוד להבין מה אנחנו רוצים להשיג מן הטיפול והייעוץ. האם אנחנו מצפים לקבל תשובה של כן או לא, האם אנחנו רוצים לדעת מה לעשות בהמשך, האם השאלה שלנו ממוקדת, האם אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים מעצמנו? וכדומה. חשוב מאוד להיות כמה שיותר ממוקדים ומכוונים לפני שפונים לייעוץ בעזרת קלפי טארוט.

 

קלפי טארוט לא יכולים לתת לנו מענה לשאלות מורכבות מדי, שכן ככל שהשאלה שלנו תהיה פחות ממוקדת וברורה, כך גם התשובה של קלפי טארוט תהיה הרבה פחות מובנת וברורה. מהסיבה הזאת, אתם חייבים להבין בדיוק מה בסופו של דבר אתם רוצים לדעת. תהיו ממוקדים. אל תשאלו שאלות כלליות מדי עם תשובות פתוחות מדי, ובמידה ואין ברירה – תצפו שהתשובות לא בהכרח יהיו ברורות.

 

מה גם, שיש להתאים את סוג הפתיחה לסוג הבעיה בה אתם נמצאים ולסוג השאלה שיש לכם. כך למשל, קריאה בסיסית, מתאימה למצבים בהם יש לכם שאלה קצרה וחד משמעית של כן או לא. כמו למשל במקרה שהתחלתם זוגיות חדשה, ואתם רוצים לדעת האם כדאי להתקדם או שלא. קריאה בסיסית מתאימה לשאלות קצרות עם תשובה חד משמעית – כן או לא.

 

בקריאה בסיסית, לא מתאים לשאול שאלות עם תשובות פתוחות, כמו למשל “מה חושבים עלי?”, “מתי יחזרו אליי?” וכדומה – שכן הקריאה הבסיסית לא תוכל לתת לנו מענה בבעיות אלה. בבעיות מורכבות יותר, עלינו לפנות אל קריאה מעמיקה, שתוכל לתת לנו תשובות לשאלות הרבה יותר  מורכבות, וכמו כן, גם התשובות עצמן יוכלו להיות מפורטות בצורה ברורה יותר.

 

קריאה מעמיקה מראה לנו את הצדדים השונים בצורה ברורה יותר, היא מראה לנו את הדברים שאנחנו לא מצליחים לראות מהצד. היא יכולה להציג לנו נקודות מבט שונות. גם בקריאה מעמיקה, חשוב מאוד להתמקד על נושא אחד, שכן קלפי טארוט יכולים לתת לנו תשובה במידה והשאלה שלנו ממוקדת. חשוב מאוד להבין כי קלפי טארוט צריכים ניסוח מאוד מדויק של שאלה על מנת שהם יהיו אפקטיביים.