חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

אם אתם שואלים מהי קריאת כיוון של קלפי טארוט, ובכן, קריאת כיוון של קלפי טארוט היא למעשה קריאה לשאלה שהתשובה אליה היא או כן או לא – בלי הסתייגויות, בלי פירוט. זאת קריאה שנערכת במטרה לענות על שאלה מאוד ספציפית וממוקדת. הסיבה לכך שקריאה זו נקראת קריאת כיוון, היא מכוון שהיא יכולה לתת לכם כיוון מדויק לגבי מה להחליט, איך להחליט, כיצד לנהוג בצורה פשוטה ומהירה.

 

הרבה מאוד פעמים אנחנו נעמדים במצב של התלבטות, והתשובה להתלבטות היא פשוטה מאוד – כן או לא. כן להסכים לו או לא להסכים לו, כן להתחתן או לא להתחתן, כן לעבור דירה או לא לעבור דירה, כן להתפטר או לא להתפטר – שאלות מן הסוג הזה. פתיחת כיוון לא מתאימה למשל לשאול כמו באיזה תחום כדאי לי לבחור? באיזה צעדים עלי לנקוט? לאן כדאי לי ללכת? מי מנסה להזיק לי? וכדומה.

 

כאמור, פתיחת כיוון תעזור לכם במיוחד במצבים של דילמות, מצבים בהם אתם פשוט נותרתם עם שני אופציות ואין לכם מושג מה האופציה הנכונה בעבורכם. במקרים רבים, התייעצות עם אנשים קרובים למשל, יכולה לתת לכם תשובה מאוד לא מספקת, ולא רק זה, כאשר מישהו קרוב נותן לכם טיפ או עצה, זה יהיה על פי השקפת העולם שלו, ומה שנראה לו נכון – וזה לא בהכרח נכון בעבורכם.

 

הרבה פעמים אנשים יכולים לחשוב שהם יודעים מה טוב ביותר עבורכם, אבל זה למעשה מונע בגלל השקפות העולם שלהם, ולא בגלל שזה באמת ככה. זה כמובן לא אומר שהם רוצים לרעתכם, הם באמת רוצים לטובתכם, אבל הם רואים את פני הדברים מנקודת מבט אחרת, ולכן, על מנת לקבל תשובה אובייקטיבית, ממקור שלא מונע משום אינטרס או השקפה – קלפי טארוט הם בהחלט הכתובת.

 

קלפי טארוט הם לא יישות שמחזיקה בדעות מסוימות מסיבות מסוימות. קלפי טארוט מציגים לכם את הנתיב שלכם, ועל פי זה מורים לכם כיצד לפעול ולאיזה כיוון לפנות. אפשר לומר שבכל רגע נתון, יש לכם אלפי שבילים שאתם יכולים לצעוד בהם. בכל פעם השביל מתפצל לעוד אינספור שבילים, ואתם צריכים לבחור לאיזה כיוון אתם פונים – אם אתם פונים לצדדים או ממשיכים ישר.