לקריאה מקצועית בקלפי טארוט חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

סדרת הארקנה הגדולה בטארוט באה להציג בפננו שיעורים לחיים, השפעות קרמה ואת הארכיטיפים הטיפוסיים שמשפיעים עלינו בחיינו ובמסע של הנפש שלנו להגשמה עצמית. המשמעויות של קלפי הארקנה הגדולה הן עמוקות ומורכבות מאוד – בדרכים מאוד יפות. קלפי הטארוט האלה מייצגים באמת את המבנה של המודעות העצמית של בני האדם, ומחזיקים את המפתחות לשיעורים חשובים בחיים שהועברו מעת לעת.

 

קלפי הארקנה הגדולה בטארוט כוללים 21 קלפים ממוספרים וקלף אחד לא ממוספר (השוטה). השוטה הוא הדמות המרכזית בקלפי הארקנה הגדולה בטארוט, והוא עושה את ההרפתקאה שלו בכל אחד מהקלפים, ובדרך הוא פוגש דמויות חדשות ולומד שיעורים חדשים לחיים. זה מוכר כ”הרפתקאתו של השוטה” וזה דרך מאוד יעילה להבין את הסיפור מאחורי קלפי הארקנה הגדולה בטארוט.

 

מה קלפי הארקנה הגדולה אומרים בפתיחה?

כשקלף מהארקנה הגדולה יוצא בפתיחה, הוא בא להצביע לכך על השיעורים לחיים שאתה חווה בעת זו. קלף מהארקנה הגדולה תמיד יצור סיטואציות בעבור הקלפים האחרים, וההקשר עליו הוא מדבר קשור בקלפים האחרים. הוא יוצר את האווירה ואת הרקע למה ששאר הקלפים אומרים.

 

מה זה אומר אם רוב הקלפים בפתיחה שייכים לארקנה הגדולה?

כשבפתיחת טארוט יוצא לכם רוב של קלפים מהארקנה הגדולה, אתם חווים חוויות מטלטלות ומשנות חיים שלהן יש השפעות ארוכות טווח. יש שיעורים מאוד חשובים שעליכם לייחס להם חשיבות כדי לעבד את הרצון והמהות האישיים שלך. עם זאת, זה עלול להצביע על כך שאתם לא מייחסים מספיק חשיבות לשיעורי החשובים הללו, ואתם צריכים ללמוד לטפל בכך ולהפיק את הלקחים והתועלות משיעורי חיים אלה, על מנת שתוכלו להמשיך ולהתקדם.

 

כל קלף מהארקנה הגדולה מציג סיטואציה מסוימת, שמציגה אדם אחד או יותר, עם אלמנטים סימבוליים רבים. בחפיסות רבות, לכל קלף יש מספר ושם, אך יש כאלה בהם יש רק תמונה. כל חפיסת קלפים בנויה בצורה אחרת אך היא מציגה את אותם דברים ורעיונות .

 

קלפי הארקנה מאוד משמעותיים, ולכל אחד ואחד מהם משמעות עמוקה מאוד. כל אחד מהם מספר לנו סיפור, מתאר לנו מסע. אומר לנו דברים מאוד עמוקים על עצמינו.