לקריאה בטראוט ובקלפים והסרת חסימות חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הספרה 2 מאזנת את הספרה 1, מעגלת את החדות שבה – ספרה 1 עומדת איתנה, מלאת ביטחון, בטוחה בעצמה, מובילה את כולם – וספרה 2, בשונה ממנה, מכופפת, עגולה, מכילה. הכוהנת היא דמות המנוגדת לקוסם, היא מדברת על מחסומים והפרדות. הקוסם מראה לנו שיש לו הכל – כוח, עוצמה, גביעים, חרבות. הכל לרשותו. הוא מנסה לעורר אשליות, הוא מציג בפנינו את החוזקות שלו, הוא מניף את המטה שלו בעוצמה למעלה. הוא לא מעורער. ואילו הכוהנת, מציגה דבר הרבה יותר רגוע מזה.

 

הכוהנת מייצגת את הטוהר, את השמרנות והצניעות. את הדביקות ברוחניות. היא יושבת, רגועה, פרצופה מושפל, היא יציבה ונמצאת בשליטה. הכוהנת לא מנסה להשלות, היא מציגה את המציאות כפי שהיא. היא לא מנסה להראות שיש לה כוח רב, היא לא מנסה להתפאר בעצמה.

 

הכוהנת מסתירה את עצמה מתחת לבגדים רבים, מגבעת ומטפחת. היא שומרת הרבה בתוכה. היא לא מנסה לבטא את עצמה, אלא היא מודעת לדרך שבה היא נתפסת על-ידי אחרים, והיא משלימה עם זה. אפשר לראות בה כאישה שנאלצת להסתיר את מי שהיא באמת, ולכן היא מתחבאת מאחורי גלימות. היא מייצגת את הידע הרב שלה, על ידי הספר בו היא אוחזת. מה שמראה שהמקצוע שלה עומד לפניה, והוא למעשה הדבר העיקרי במה שהיא מייצגת.

 

זה גם יכול להעיד על חוסר יכולת לממש את הכשרונות ואת הרצונות שלנו. על איזשהוא פחד מסוים מההגשמה העצמית. קלף הכוהנת בטארוט יכול להגיד לנו שאנחנו עוצרים את עצמנו באיזשהוא מקום מסיבה כזו או אחרת. אנחנו לא נותנים לכשרונות וליכולות שלנו לבוא לידי ביטוי, ואנחנו נאלצים לשדר עסקים כרגיל ולהסתיר את עצמנו.

 

דמותה של הכוהנת בקלפי הטארוט מציגה מישהי מאוד חכמה, משכילה, היא משדרת אצילות מסוימת. דמות שאפשר לסמוך עליה, דמות דאגנית, אכפתית, שמושיטה יד בעת צרה. היא מייצגת רוחניות, עומק, תמימות.

 

קלף הכוהנת משדר פחדים ומחסומים, חלקם דמיוניים וחלקם מציאותיים. הוא מראה על הצורך להתכווץ בתוך עצמינו ולהססתר מן העולם. הוא מצביע על איזשהוא מחסום חברתי, מחשש להפגע או לפגוע. הוא מסמל חשדנות ועוצר מסוים.