לניתוח מקצועי וקריאה מקצועית בקלפי טארוט חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

דמותו של השוטה בטארוט מייצגת למעשה את כל הקלפים – ניתן לומר שדמותו של השוטה היא הדמות הראשית בקלפי הטארוט. השוטה מתאר אדם שמונע מדחפים ורצונות, שנפל לעוני רב ומחסור. השוטה אמור להיות בדרן או לוליאן. הוא מוצג כתשוש ופגיע, כתוצאה מבחירותיו השגויות ונפילותיו. השוטה בטארוט מוצג כנפש תמימה שהלכה לאיבוד.

 

כשקלף השוטה יוצא בפתיחה, אתם נתקלים עם צד לא גמור אצלכם. חלק מכם עסוק בהדחקה או חוסר בגרות. אתם מצד אחד יודעים מה אתם רוצים מעמצכם, אך קשה לכם להתעקש על כך ואתם נוטים לחשוש שהסביבה שלכם לא תבין אותכם. עליכם לסמוך על תחושות הבטן הפנימיות שלכם, ולאו דווקא לנסות תמיד לחשוב בהיגיון. האינטואיציות שלכם חזקות. לעיתים קלף זה רומז שאתם עלולים לוותר על משהו שחשוב לכם מאוד מתוך כניעה לאנשים אחרים שמעבירים עליכם ביקורת ומכתיבים לכם. עליכם לראות את הפוטנציאל הטמון בכם, ולהסתכל אל העתיד. לראות בסוף מה הם התוצאות אותם תשיגו, ועד כמה יהיה משתלם לכם להתאמץ.

 

קלף השוטה עשוי לבטא קלות ראש ושאננות מסוימת, מה שעשוי לחשוף את הקורא לסכנות רבות. ייתכן כי אתם אינכם שמים לב שמישהו מנצל אותכם, שמישהו זומם מאחוריכם משהו. ידכם קלה מאוד על ההדק. אתם מרגישים אבודים, או מבולבלים. כדאי לפקוח את העיניים, ולהקדיש תשומת לב מיוחדת לפרטים הקטנים בכל דבר. לעיתים ההשתטות היא דבר חיובי, ואף יכולה להגן עלינו מפני סכנה. השוטה הוא האדם היחיד שיכול לומר את דעותיו מבלי לפחד.

 

קלף השוטה יכול לתאר מצב בו יש “יותר מזל משכל” ושהדברים בחיים מסתדרים מעצמם, אך בו בעת הוא גם יכול להעיד על איבוד הדרך, התפזרות. יש להקדיש מחשבה רבה לעניין זה ולמצוא איפה אנחנו מקלים ראש. זה עלול להסתיים גם בצורה לא טובה. כדאי לחשב מסלול מחדש ולהיות ברורים עם עצמינו ואחרים במה שאנחנו עושים.

 

קלף השוטה בטארוט מראה שהשוטה נמצא בתנועה, ויש לו נקודות תורפה חשופות. המתחים של השוטה הם מה שמניעים אותו קדימה וגורמים לו לצאת למסע אחר משמעות וחיפוש ההגשמה העצמית.