אז מה הקלף החזק שלך? קלפי טארוט ,הם הקלף החזק!

מחפש מומחה קלפי טארוט? חוזה בקלפים? מומחים בקלפי טארוט נותנים לך את כל התחזיות בטלפון:

1901-729-763

אפשר גם לשלוח הודעה בוואצפ ולקבוע לקבלת פרטים נוספים:
050-916-3975

 

מקורם של קלפי הטארוט ככל הנראה ממצרים העתיקה,יש חוקרים שסבורים כי מקורם מקרב הצוענים ומאזור ספרד. עובדה היא שחשיפתם היותר רחבה של קלפי הטארוט היתה באיטליה, בתקופת ימי הביניים, סביב המאה ה-15. בעת ההיא הם היו קלפים שצוירו בעבודת-יד, בעיקר על מנת להנציח אירועים כמו ניצחון במלחמות וטקסי נישואין. במרוצת השנים הפכו לכלי בידיהם של מיסטיקנים ו’קוראי עתידות’ למיניהם לחזות את העתיד לבוא. השם המוקדם יותר של קלפי הטארוט היה ”קלפי הניצחונות” ומאוחר יותר ”טארוקי” והשימוש בהם היה בעיקר בקרב אוכולסיית האצולה, בתוכה משפחת ויסקונטי ומשפחת ספורצה האיטלקיות. במאה ה-16 בצרפת נקבע להם השם ‘טארוט’, ומכיוון שרבים מהם הודפסו בצרפת, הונפק להם גם השם ”הטארוט של מרסיי’.”

למערכת קלפי הטארוט יש 22 קלפים כשלכל אחד ציור, דמות מיוחדת ומספר. בין הדמויות הבולטות של הטארוט: הנזיר,הקוסם,הכוהנת, הקיסר,התלוי,הירח,האוהבים, הנער,המלך,העולם,השמש,יום הדין ועוד. בקלפי הטארוט יש גם סדרות של גביעים,מטות,חרבות ומטבעות. חבילות קלפי טארוט מונות ברובן 78 קלפים. בעבר נחלקו חבילות הקלפים לשתי סדרות ‘ארקנה גדולה” ו”ארקנה קטנה”. במאה העשרים הסופרת עדן גריי חיברה תפיסה חדשה לקלפי טארוט, לפיה המשחק-השימוש בהם הוא בעצם מסע, מסע חייו של ‘השוטה’ משלב הבעיות והקשיים ועד לשלב מציאת האושר. המסע לפי גריי הורכב מ-22 צעדים המתארים את השלבים השונים בחיי השוטה ומקבילים ל-22 קלפי הטארוט.

במרוצת השנים הונהגו מספר ‘ורסיות’ למשחק-לשימוש בקלפי הטארוט, גם בקרב פסיכולוגים שהסתייעו בטארוט ככלי נוסף להבנת המטופלים וחוויותיהם בהווה ובעתיד. קארל יונג היה הפסיכולוג הראשון שייחס לטארוט חשיבות עמוקה וטען שהם מסמלים תכונות אנושיות וסמלים של התת מודע. בישראל ידוע כי הפילוסוף והפיזיקאי פרופסור יואב בן דב ז”ל אהב מאוד קלפי טארוט, חקר בהם, העביר סדנאות של טארוט לציבור, הרצה על הנושא וחשף אותו לאלפי ישראלים. סדנאות טארוט ו’קריאות’ בקלפי טארוט הן כיום נפוצות ומקובלות בישראל, בקרב אוכלוסיות שונות ומגוונות, מכל הקשת.  למי שפתוח לקבל כלים יצירתיים להבנת היומיום (ואולי גם לתכנון לעתיד) מומלץ ‘לטעום’ מעולם הטארוט. זהו תחום קסום ומרתק, לא שיגרתי, ובהחלט פותח ערוצי מחשבה חדשים. קלף חזק במשחק-החיים. כנסו ללינק ,אולי זה הקלף המנצח שלכם.