פתיחה ישירה בקלפי טארוט בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

קלפי טארוט מתחלקים לשני סדרות – הארקנה הגדולה והארקנה הקטנה. הארקנה הקטנה מחולקת לארבעה סדרות, שאחת מהן היא סדרת הגביעים. המוטיב החוזר על עצמו בכל קלפי הסדרה הוא הגביעים והם מאפיינים את הרגש. יסודם של הגביעים מקביל ליסוד המים, וכל אחד מקלפי החצר בסדרה מייצג אחת ממזלות המים שהם סרטן, עקרב ודגים. יסוד הגביעים הוא יסוד רגשי, נקבי ורך והוא מקביל אל הלב בסדרת לפי המשחק.

 

קלפי טארוט בסדרת הגביעים מתחילים באס הגביעים, ונגמרים בשלושת קלפי טארוט החצר שהם נסיך הגביעים, מלכת הגביעים ומלך הגביעים.

 אס הגביעים הוא קלף טארוט המציג בפנינו יד היוצאת מתוך ענן ומגישה גביע זהב, שממנו זורמים 5 זרמים נפרדים של מים בצורה הדומה למזרקה אל תוך בריכה. מעל הגביע, עומדת יונה הפונה עם מקורה כלפי מטה. קלף אס הגביעים מסמל התחלה חדשה-  הקלף הראשון בסדרה, הזדמנויות חדשות בפתח, שלב חדש בחיים לאחר שהשלב הקודם נגמר.

 

קלף שני הגביעים מציג בתוכו עלם ועלמה המסתכלים אחד על השני ולכל אחד מהם גביע, וקלף זה מייצג שותפות וזוגיות, פוטנציאל עסקי, נישואים, קשר קרוב מאוד.

קלף שלושה גביעים מציג שלוש נשים רוקדות ואוחזות בגביע מייצג חגיגה, הילולה, אירועים חיוביים בחיים, שמחה, אושר.

קלף ארבעה גביעים מציג אדם היושב בחוסר מעש מתחת לעץ ומייצג אדישות, חוסר עניין, בטלנות.

קלף חמישה גביעים מציג אדם העוטה על עצמו גלימה שחורה ועומד עם ראש שמוט ומייצג פסימיות, ראיית חצי הכוס הריקה, חוסר מוטיבציה להמשיך ולהתקדם.

קלף שישה גביעים מייצג נוסטלגיה, זכרונות ילדות, חיבור לעבר, געגועים לעבר, רצון לחזור להיות ילד

קלף שבעה גביעים מייצג אשליות, ניתוק מן המציאות, חוסר ריאליות.

קלף שמונה גביעים מייצג נטישה, בריחה מן המציאות, חוסר יכולת להתמודד עם דברים כפי שהם.

קלף תשעה גביעים מייצג חוסר סיפוק מן המציאות, חוסר הסתפקות במה שיש, אי שביעות רצון.

קלף עשרה גביעים מייצג אושר ושמחה – אירועים חיוביים, הצלחה, אופטימיות.

 

כפי שצוין, קלפי החצר מייצגים את שלושת המזלות כך שקלף הנסיך מייצג את מזל דגים והוא מראה על דמיון ובלבול, קלף המלכה מייצג את מזל עקרב ומראה על מסתורין וקלף המלך מייצג את מזל סרטן ומראה על משפחתיות, שורשיות, קשר עמוק אל הבית.