רוצים שיפתחו לכם בקלפי טארוט בטלפון? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

קלפי טארוט ידועים ונפוצים בעולם מזה מאות שנים,עוד מימי הביניים. מדובר בסדרה של 22-78 קלפים (יש מגוון ערכות של טארוט, ומכאן מספרי הקלפים השונים) ולמשחק עצמו גם יש מספר אופנים של ‘פתיחה’/קריאה בקלפים. אחת הפתיחות נקראת “פתיחת הבהרה” ובמהלכה אחרי שמעלים שאלה אחת מרכזית, פותחים חמישה קלפים מתוך החבילה שאותה פורסים מימין לשמאל, רק הקלף החמישי גלוי קלפי מעלה, וכל הארבעה פניהם למטה ואינם גלויים. כשמגיע התור לפתוח כל קלף וקלף אז מתגלות התשובות. הקלף החמישי הוא הקלף שייתן את ה’הבהרה’ המתבקשת לשאלה המרכזית שהועלתה בתחילת הפריסה.

מעניינת מאוד היא הסימבוליקה של הציורים שעל קלפי הטארוט: הדמויות,העצמים,מה ‘שמאחוריהם’.

קלפי המטבעות למשל מסמלים כל מה שמושרש ופיזי מאוד כמו האדמה,למשל: כסף,קריירה,הצלחה. קלפי החרבות מסמלים את עוצמת האנרגיה באוויר ותכונות כמו: לוחמנות, עקשנות, יכולת עמידה בלחצים ועוד. קלפי הגביעים מסמלים את המים שבתוך הגביע,את יכולת ההתגמשות וכושר ההסתגלות, את כח החיים הבסיסי,ממש כמו בעובר של האם שמלא במים,וכך הלאה. קלפי המטות מסמלים את אנרגיית האש ואת תהליכי ההתגברות,הצמיחה,העוצמות העליונות. דמויות מרכזיות שמופיעות על קלפי הטארוט לקוחות מעולמות המיתולוגיה,ביניהן: אטריוס,יאסון,קופידון,פנדורה,דדלוס,איקרוס,פרספונה ועוד. מאחורי כל דמות כזו יש פולקלור עשיר וסיפורי-עמים אינסופיים, ועצם השפעת הדמויות הללו על הטארוט מעידה על רבגוניותו.

קלף ‘השוטה’ של הטארוט הוא הקלף הראשון במשחק, וקלף ‘העולם’ הוא הקלף הסוגר את המשחק. קלף השוטה מסמל את המסע החופשי בחיים, קלף העולם מסמל שכל סיום הוא גם התחלה, קלף ‘הכוכב’ מסמל את התקווה, קלף “השמש” מסמל את האור בחיים,קלף ”הירח” מסמל את התת-מודע, קלף “התלוי” מסמל את פתיחת המחשבה,קלף “המזל” מסמל את החזרת השליטה, קלף “הנזיר” מסמל את גילוי האמת,קלף “הכח” מסמל כח רוחני פנימי,וכך הלאה.

בלינק הבא תוכלו לקרוא על קלפי טארוט מידע מרתק רב תרבותי, וגם לבחור לעצמכם את ערכת הטארוט שהכי מעניינת אתכם.