רוצים להסיר חסימות? ולדבר עם מומחים בתחום הקלפי טארוט? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

שעות הפנאי שבתקופה האחרונה מתעבות ו’משמינות’ לנו והופכות את הזמן כמעט כולו לזמן-פנוי, פותחות לנו אופציות להתוודע לעולמות-פנאי חדשים, לעיסוק בתחביבים שהזנחנו שנים, למשחקים, לספורט-ביתי ועוד.

 

מי שאוהב משחקי-קופסא או בכלל פעילות שמפעילה את הדמיון ומחברת את בני המשפחה יחד, כדאי שיפתח קלפי טארוט. הטארוט יכול לקחת אתכם למסע מרתק וקסום, צבעוני ומסקרן.

 

אז מה זה בעצם טארוט? מדובר בקלפים ש’הומצאו’ ככל הנראה בימי הביניים, שהיו בשימוש בעיקר בצרפת ואיטליה בקרב אצילים ובני המעמד הגבוה, ורק מאוחר יותר גם הצוענים התעסקו איתם, בעיקר לראיית עתידות. בצרפת הטארוט שימש גם לתיאור ניצחונות במלחמה, ולכן שמם היה ‘טארוקי’ שפירושו קלפי הניצחון. יש ערכות טארוט של 78 קלפים, אבל הערכה הבסיסית היא של 22 קלפים. הן תורגמו לשפות רבות וכיום יש ספרים-מדריכים שמצורפים לכל ‘ערכת טארוט’. ניתן למוצאם גם בישראל בעברית. על גבי הקלפים יש ציורים מרהיבים שבמקורם צוירו ידנית, וביניהם דמויות כמו הכוהן,הקוסם,השטן,השוטה, אבירים,מטות וגביעים. קלפי הטארוט מבוססים על סדרות שנקראו ‘הארקנות’,וכל ‘ארקנה’ כזו מקבילה לסדרת כוכבים. בארץ ניתן למצוא בעברית סוגים שונים של טארוט: טארוט שמאנים,טארוט נשמה,טארוט רוחות רפאים,טארוט זהב,טארוט קבלי,טארוט יהודי, טארוט מיסטי,טארוט האלות,טארוט רומנטי,טארוט מזלות אורקל,טארוט דרקונים,טארוט אימפרסיוניסטים’,טארוט קזנובה,טארוט מנרה, ועוד. מה שמדליק בטארוט הוא האפשרות לקבל תמונת מצב עתידית, שעולה מפרשנות הדמויות ומהלכיהן במהלך המשחק. בבסיס הטארוט בעצם העלאת שאלות כשהתשובות עליהן מתקבלות כביכול על פי הקלפים, הדמויות שעל גביהן והפעילויות שהן מבצעות תוך כדי המשחק או ה’פתיחה’. הרבה מיסטיקנים וקוראות בקפה וקוראות בקלפים מסתייעים גם כיום בקלפי טארוט כשהם מבצעים ‘קריאות’ ו’פתיחות’ לחיזוי העתיד.

 

חוויית המשחק עם הטארוט היא קלילה וכיפית, משלבת מסתורין ולוקחת את המשחקים למקום אישי ואוניברסאלי גם יחד. בלינק הבא תקבלו הצצה מרתקת לעולם הטארוט,ובטוח שתידלקו.