פתיחה בקלפי טארוט מהמקצוענים שלנו בשיחה טלפונית 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אז מה יהיה,תגידו? החופש הגדול כאילו התחיל עוד לפני ‘החופש הגדול’ הרשמי, עם כל הבלאגן הזה של משבר הקורונה, שהשאיר לנו את הילדים בבית יותר מחודשיים,תודו שזה לא פשוט, בלשון המעטה. מה לא עשינו עם הילדים בחודשיי האלה חוץ מלטפס על הקירות?! אפינו עוגות,טיגנו שניצלים,עשינו קניות,גם של המון ‘חטיפים’,ניקינו את הבית יותר משהספקנו ללכלך אותו, סידרנו את כל המגרות,גם אלו שלא נגענו בהן שלוש שנים אחורה,קראנו ספרים,המון ספרים,ראינו המון ‘נטפליקס’,את כל הסדרות את כל העונות בכל הצבעים בכל השפות…מי יודע?,אולי עוד נתחיל לדבר ספרדית ואיטלקית בזכות החודשיים האלה של צמודים ל’מסך’…הרי בכל רע יש גם טוב. אז זהו,שיש עוד משהו טוב,שיכול להעביר לכם ממש בכיף את התקופה הזו שלא רואים את הסוף שלה עדיין. קוראים לזה קלפי טארוט. 
 
מדובר בקלפי-משחק מרתקים עם קסם של פולקלור אמיתי עתיק עוד מימי-הביניים. קלפי טארוט הומצאו כנראה באירופה או במצרים (המחקר עוד לא ‘סגור’ על זה) ושימשו גם למשחק וגם לחיזוי עתידות ולניבוי ניצחונות-צבאיים. השם שלהם במקור היה ‘טארוקי’, שמשמעו בצרפתית ‘קלפי הניצחון’. במרוצת השנים הטארוט חצו גבולות ויבשות,הגיעו לאוכלוסיו שונות, והיו נפוצים מאוד גם בקרב צוענים באירופה,שהשתמשו בהם למלאכת ‘ניבוי העתידות’ המפורסמת שלהם.
 
קסמם המרתק של הקלפים נובע גם העיצוב הגרפי שלהם: מאוירות עליהם דמויות מקסימות, שלכל אח סימבוליקה משלה,ביניהן: “הכהנת”,”השוטה”,’מלך המטבעות’,’התליין’,ועוד. המשחק עצמו מתקיים במסגרת ‘מסע’ שבו כל קלף וקלף מסמל מהלך שיש לבצע,תכונה מסוימת,גורל מסוים, וכך המשתתפים נעים לתוך הרפתקה אישית קסומה. במרכז ה’מסע’ ניצבת שאלה מרכזית שהמשתתף שואל,והמסע בעצם אמור לענות לו על השאלה בדרך יצירתית. קלפי טארוט ממשיכים לרתק מיליוני אנשים בעולם וגם בישראל. יש אפילו נוסח יהודי של טארוט שמבוסס על ‘הקבלה’ ומתייחס לאלמנטים מוכרים בתרבות שלנו,בניהם: יציאת מצרים,חג החנוכה,’עשר הספירות’, ועוד. בלינק הבא תוכלו להזמין לעצמכם ערכת קלפי טארוט בעברית ולהתחיל וליהנות בבית ממשחק מרתק שיקסים את כל בני המשפחה.