פתיחה בקלפי טארוט גם דרך הטלפון שווה לנסות : 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

חפיסת קלפי טארוט מורכבת משני סדרות – הארקנה הגדולה והארקנה הקטנה. הארקנה הגדולה מורכבת מ-22 קלפים המתארים את המסע של השוטה, כאשר הקלף הראשון מציג לנו את השוטה. השוטה תוהה, אינו יודע לאן ללכת ולאן לפנות, הוא אבוד, מבולבל, לא יודע מה הכיוון שלו בחיים. זה מתאר את המצב ההתחלתי שלנו, עוד לפני שבחרנו בנתיב מסוים.

 

אם כן, קלף השוטה מתאר את ההתחלה של המסע שלנו, המסע בחיפוש האני, בחיפוש הייעוד, ההגשמה העצמית. השוטה הוא חסר ניסיון, הוא עדיין לא חווה את העולם. בדרכו של השוטה, הוא יפגוש אנשים רבים, שכל אחד מהם ילמד אותו שיעור אחר על החיים שלו. השוטה מסתכל למעלה אל השמיים, הוא אינו יודע לאן הגורל שלו יקח אותו, אך הוא ממשיך לצעוד.

 

ניתן לומר על השוטה שהוא דמות תמימה, שכן אין לו כוונה מסוימת. הוא בסך הכל לא באמת מבין את העולם, לא באמת מבין כיצד עליו לנהוג. הוא צריך מישהו שיכווין אותו ויראה לו את דרך הישר. השוטה נמצא בסכנה, שכן אם לא יקבל את ההכוונה, הוא עלול למצוא את עצמו אבוד לחלוטין. אבל נפשו של השוטה היא טהורה – והוא רוצה באמת ובתמים להגיע אל ההגשמה העצמית.

 

השוטה מאמין בעצמו ומאמין שיש לו את היכולת להתמודד עם כל הקשיים בדרך. הוא מאמין שהוא יכול להצליח את המסע הזה, ומהסיבה הזאת הוא לא מהסס להתחיל את המסע. הוא לא יודע מה יהיה בעתיד, לא יודע לאן המסלול יוביל אותו – אולי לרע, אולי לטוב, אבל נראה שהשוטה חדור בתקווה, וממשיך לצעוד קדימה ולהסתכל למעלה – אל האופק.

 

קלפי טארוט מציגים לנו סיטואציות רבות שקורות לנו בחיים. חלקן חיוביות, וחלקן עשויות לגרום לנו להרגיש מאוד לא בנוח, ואף רע מאוד. קלפי טארוט מציגים לנו פרספקטיבה אחרת על החיים שלנו, וזה משתקף על ידי המסע של השוטה. בסופו של דבר, אנחנו לא יודעים לאן באמת הנתיב שלנו יוביל, אבל אנחנו צריכים להמשיך להתקדם בדרך אל ההגשמה העצמית.