מיסטיקה יהודית, הסרת כשפים וחסימות, חוזי עתידות ופותרי חלומות בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

כל תרבות מפתחת ‘תורות סוד’ משלה, תפיסות רוחניות, אמונות, גישות ופרשנויות למהות החיים. מיסטיקה היא חלק ניכר מזה,והיא חלק דומיננטי כמעט בכל תרבות אנושית קיימת. עוד משחר ההיסטוריה הצמיחה התרבות האנושית נביאים ופותרי חלומות,’מכשפים’ ובעלות-אוב, קוראי מחשבות וחוזי עתידות, וכדומה. מה יש בו בקיום האנושי (או מה בעצם אין בו) ש’מיצר’ אצלו את תרבות המיסטיקה על כל גווניה? כנראה שחיים בתוך מציאות-נטו אינם מספקים אף חברה אנושית. 
 
מיסטיקה יהודית היא מקור נהדר לתכנים בנושא: משמעות-החיים,ערכים,חברה מתוקנת,חיי נפש עם עניין, הצעות לחיי-קהילה תקינים,מצע לתרבות-מוסר,וכך הלאה. מיסטיקה באשר היא, כמובן, איננה מדע והיא לא תחום שיש בו נכון או לא נכון,אלא יש בה תכנים עשירים שמוסיפים צבע לקיום השגרתי,יוצקים לתוכו תוכן,מעמידים בפני האדם אתגרים נפשיים ורוחניים,כמו גם אתגרים חברתיים. הספרים המרכזיים שעוסקים במיסטיקה יהודית הם: “ספר היצירה”,”ספר זוהר”,ואלו כמובן מורכבים ולא כל אחד יכול להבינם, אולם סדרת ספרי ‘הקבלה’ של הרב ברג,שכתובים בעברית נגישה וקלה, כן מובנים לכל אדם ומעבירים את יסודות ‘הקבלה’ באופן קליט ומרתק.
 
הקבלה היהודית היא בסיס המיסטיקה של עם ישראל,יסודותיה נטועים ב”ספרות המרכבה”  ו”ההיכלות”. בבסיסה יש ממש שפה,עולם-מושגים שלם שמהווה ‘מפתח’ לתחום, בין המושגים הבולטים: עשר ‘הספירות’: כתר,בינה,חסד,מלכות,הוד. יחסי הגומלין בין גוף ונפש,בין אלוהים לאבני היסוד של הקיום,בין הרוחני לפיזי,בין הכלי ה’מקבל’ וכו’. ספר ‘המלאך רזיאל’ שבו כנראה נטועים יסודות המאגיה היהודית הקדומה גם הוא מיסטיקה מרתקת. אי אפשר לדבר על מאגיה ועל מיסטיקה יהודית מבלי להזכיר את נוסטרדמוס,שמוצאו המשפחתי יהודי,גם אם הוא עצמו לא עסק ביהדותו יותר מדי. נוסטרדמוס הוא מהגדולים שבמיסטיקנים,היה אסטרולוג ורופא צרפתי, והנבואות ‘המרובעות’ שלו משאירות עד היום את ציבור קוראיו עם פה פעור,על יכולתו לחזות אירועים שנתקיימו מאות שנים לאחר מותו. אחת מנבואותיו המיסטיות הידועות והמדהימות ביותר היא על שליט בשם ”היסלר” שיגיע מכיוון אוסטריה או גרמניה וישליט רצח המוני על מיליוני אנשים. נבואה זו ללא ספק היא אחת ההוכחות שיכולה ‘לבלום’ כל טענה על כך שמיסטיקה היא עורבה פראח.  אם הסתקרנתם,אז אתם פשוט חייבים להיכנס ללינק הבא,שם תמצאו מידע מרתק בנושא מיסטיקה.