לא משנה איזה מזל אתם חייגו עכשיו לתחזית לפי המזל שלכם בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

פרופיל מזלות תאומים –

מזלות תאומים מתאפיינים באופי מאוד פתוח, אוהבים לדבר על מה שיושב להם על הלב, לא אוהבים לשמור בפנים. הם אנשים מאוד גמישים, אוהבים להתאים את עצמם לאחרים מה שגורם להם להסתדר מאוד טוב עם אנשים אחרים, יש להם חוש הומור מאוד מפותח, אוהבים לצחוק, אוהבים להצחיק אחרים, אוהבים לקחת את החיים בקלילות, יש להם הומור עצמי, מעבירים דברים הלאה ולא נתפסים על דברים. הם אנשים מאוד מיוחדים ורב גוניים, אוהבים תמיד לחדש, לדבר בפתיחות על דברים, להיות עם ראש פתוח כלפי אחרים – הם לא מקובעים על דבר אחד, אוהבים לשמוע דעות שונות של אחרים.

 

החסרונות של מזלות תאומים הם נטיה להיות שטחיים מאוד, לא לחשוב לעומק, עצבנות יתר, חוסר איפוק, חוסר עקביות – קשה להם מאוד להתמיד בדברים, מתחילים משהו וקשה להם מאוד לסיים, קשה להם להציב לעצמם יעדים ולהתמיד במטלות שלהם. יש להם נטייה לחוסר נאמנות ולערמומיות שנובעת מפיצול אישיות מסוים, קשה להם להיות החלטיים, סובלים ממצבי רוח משתנים וקיצוניים מאוד, הפכפכים, קושי בריכוז בדבר אחד, קלות דעת.

 

פרופיל מזלות – מזל סרטן

מזלות סרטן הם מזלות המתאפיינים ברגישות גדולה מאוד, הם מאוד מאופקים, בעלי אינטלגנציה רגשית גבוהה מאוד, הם יודעים להבין בדיוק מה האדם שעומד מולם מרגיש, יודעים ליצור חיבור רגשי עמוק עם אנשים, יודעים איזה מילים לומר ואיזה מילים לא. יש להם אינטואיציה מאוד חזקה, כדאי להם מאוד ללכת עם תחושת הבטן שלהם – היא ברוב הפעמים נכונה. הם אוהבים לדאוג, להגן, לטפח. אנשים מאוד משפחתיים, מאוד אוהבים קשרים קרובים עם אנשים. אנשים מאוד חמים, כיף להיות בסביבה שלהם. משרים סביבם רוגע ונחת.

 

החסרונות של מזלות סרטן הם חוסר יציבות – קשה להם להחליט על משהו אחד, משתנים במהירות, קל מאוד להזיז אותם מהדעה שלהם, הם סובלים מחוסר ביטחון מסוים ודימוי עצמי נמוך מה שעוד יותר מוסיף על חוסר היציבות שלהם. יש להם נטייה להיות מאוד דאגניים ברמה שקשה להם לשחרר, לעיתים זה יכול להגיע למצבים של חרדתיות של ממש. יש להם פחד ממחסור שגורם להם לחסכנות יתר ורכושנות, נטייה להיפוכונודריה. בנוסף לכך, מזלות סרטן נוטים להיות אנשים תלותיים, וקשה להם להסתדר לבד – הם מאוד תלותיים באחרים, מאוד תלויים בקשרים עם אנשים אחרים, כשהם לבד, הם מתחילים להלחץ. הם מאוד צריכים את הגב התומך שיהיה איתם כל הזמן. הם חייבים מישהו שישמור עליהם ויגן עליהם.