הסרת חסימות ופתיחת המזל עם אסטרולוגים בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מזלות אסטרולוגיים הם אותם 12 מזלות אותם אנחנו מכירים מחיינו האישיים ומן האסטרולוגיה. האסטרולוגיה מחלקת את השמיים ל-12 מזלות, על פי 12 קבוצות הכוכבים המחלקות את השמיים. האסטרולוגיה רואה במושג מזלות השפעה רבה מאוד על חיינו, מזלות הם אלה שקובעים את תכונות האופי שלנו, את מי שאנחנו, את החזוקות שלנו, את מה שאנחנו אוהבים ואת מה שאנחנו טובים בו, את העתיד שלנו, את ההתאמה הזוגית שלנו ועוד.

 

ניתוח מזלות הוא דבר מורכב שכן מזלות מורכבים ממרכיבים שונים ומכילים בתוכם מאפיינים שונים הייחודים לכל מזל בפרט. יש מרכיבים המשותפים לקבוצות שונות של מזלות כמו למשל היסודות של המזלות, שכל יסוד מאפיין תכונות שונות וביחד מזלות שחולקים את אותו היסוד גם הם מכילים בתוכם מאפיינים דומים אחד לשני.

 

תאוריית היסודות מבוססת על הפילוסופיה היוונית העתיקה של ארבעת היסודות, לפיה בעולם קיימים ארבעה יסודות בסיסיים המהווים את אבני הבניין של החומר ביקום. ארבעת היסודות – מים, אש, אדמה ואוויר הם היסודות המרכיבים את היקום כולו ובלעדיהם שום דבר לא היה מתקיים. לכל יסוד יש תכונות אחרות שהאסטרולוגיה מושלת אל בני האדם ועל כן מחלקת את מזלות השנה לארבעה יסודות על פי המאפיינים שלהם.

 

כך למשל, מזלות אש הם מזלות שמאופיינים במרץ, התלהבות, אגרסיביות, עוצמה, כוח ושמחת חיים – בדיוק כמו יסוד האש, שמהווה ליסוד דומיננטי, מסמל מרץ, מסמל עוצמתיות, להבה, בעירה. מזלות אש כוללים בתוכם את מזל טלה, אריה וקשת.

 

מזלות אדמה לעומת זאת, מאופיינים בארציות, חיבור אל הקרקע, ריאליות, מחושבות, שיקול דעת ואחריות – בדיוק כמו המאפיינים של יסוד האדמה – המייצג ריאליות, יציבות, חיבור אל הקרקע, ראייה של המציאות כפי שהיא. מזלות אדמה כוללים בתוכם את מזל שור, בתולה וגדי. שהם כוללים בתוכם את אותם התכונות שמאפיינות את יסוד האדמה.