קוראים לכם בכוכבים, אסטרולוגים בעלי ניסיון באסטרולוגיה של עשרות שנים ! לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

שוקרה – ונוס\נוגה: לפי אסטרולוגיה הודית, כוכב הלכת נוגה הוא הכוכב הכי בהיר בשמיים. השם שוקרה בסנסקריט משמעותו טהור ובהיר. מה שמייצג את שוקרה הוא פרח הלוטוס, והתנועה של ונוס יוצרת את המבנה של הפנטגרם. שוקרה מייצג חום, אהבה, זוגיות, רומנטיקה, נשיות, הנאה, עדינות. היא מייצגת את כל החוש היצירתי – אהבה לריקוד, ציור, יצירה ואומנות. היא מייצגת את הצד הרך יותר.

 

 היא כוכב מאוד הרמוני והיא תמיד שואפת להגיע עם הסביבה שלה למערכות יחסים טובות, היא מאוד גמישה עם אחרים והיא לא אוהבת להתווכח ולהתעקש. היא מאוד מתאימה את עצמה לאנשים איתם היא נמצאת. שוקרה שולטת במזל שור ובמזל מאזניים והיא שולטת על היום השישי בשבוע.

 

מאנגלה – מארס\מאדים: על פי אסטרולוגיה הודית, מאנגלה מתואר כבעל גוון עור אדום, בדיוק כמו כוכב הלכת מאדים. מאנגלה הוא בעל ארבע זרועות והוא רוכב על גבו של טלה. הוא נחשב לכוכב לא חיובי, שכן הוא קשור לכל הנושאים של יצר, אנרגיה פיזית, דחפים, יצרים, תעוות, אגון, ביטחון, שחצנות, יוהרה.

 עצם היותו אדום קושרת אותו למלחמתיות, אגרסיביות. בנוסף לכך, זה קושר אותו לברזל ולמערכת הדם שבגוף. מאנגלה שולט במזלות טלה ועקרב וכמו כן גם על היום השלישי בשבוע.

 

ראהו – צומת הירח הצפוני \ ראש הדרקון: צומתי הירח על פי אסטרולוגיה הודית הם נקודות חיתוך בין מסלולי השמש והירח אל שביל החלב. אלו הנקודות בהן מתרחשים ליקוי החמה וליקוי הירח. לפי אסטרולוגיה הודית, יש חשיבות גדולה במיוחד לנקודות האלה – היא רואה בהן ככוכבים לכל דבר ועניין, שלכל אחד מהם משמעות משלו. על פי המיתולוגיה ההודית, ראש הדרקון והזנב שלו קשורים בסיפור שבו האל וישנו כרת את ראשו של הדרקון ויצר את קטו.

לפי אסטרולוגיה הודית, שני אלה הם נקודות של צל והם קשורים בנושא של העבר והעתיד. הם גם מייצגים ניגודים – טוב ורע – אחד נותן אחד לוקח, אחד אגרסיבי יותר ואחד רך ומלטף – וביחד – הם יוצרים דבר אחד, שלם, שחייב את ההיפוך שלו על מנת להתקיים. זה מראה על איזון בין שני צדדים ועל החשיבות שיש לקיומם של שני הצדדים.

ראהו נחשב לנחש והוא בעל צורה של נחש לפי אסטרולוגיה הודית. בן אדם שמתעסק עם נחשים מייצג אנשים שמושפעים מאוד מראהו. הוא האויב של הירח והשמש והוא זה שגורם לליקויים בהם. ראהו מייצג את המטרות של האדם בגלגולו הנוכחי.