סקרנים לדעת מה הפירוש לחלומות שלכם?

לפתרון חלומות ול”פירוש חלומות” מדויק על ידי מיסטיקנים ומיסטיקניות בעלי ניסיון של 20 שנה, שלחו הודעה בוואצפ או חייגו:

1901-729-763
או שלחו להם וואצפ:
050-916-3975

אומרים שחלומות הם תוצר של תהליך נפשי שהאדם עובר, שבעצם מייצג את אישיותו של האדם, ולא מהווה מסר חיצוני הנשלח אל האדם מבחוץ. חלק אף אומרים שחלומות הם נבואיים. לכולנו קורה לפעמים שאנו חולמים את אותו החלום כמה פעמים או שאנו חולמים חלום אחד שנראה לנו תמוה וברצוננו להבין ולדעת מה הוא בא להגיד לנו. החלום מביא איתו הרבה מסתוריות וחוסר היגיון שברצוננו לפתור. כל בני האדם חולמים חלומות. פירוש חלומות הוא תהליך בו אנו מעניקים משמעות לחלומות שלנו. בכדי להבין את המשמעות העומדת מאחורי החלומות הללו, נוצרו דרכים ושיטות שונות לפירוש חלומות.

פרויד פרסם ספר בשנת 1990 שנקרא ‘פשר החלומות’, ובו הוא אומר כי במשך היום האדם מדחיק בתת מודע שלו משאלות וקונפליקטים מסוימים מפני החרדה שמא יהיה מודע אליהם, והחלום מציף לו אותם בשנתו. אמנם, תכנים אלה אכן מופיעים בחלום, אך לא בצורה ישירה, שכך גם היה מגיע לחרדה. לכן החלום מגיע בצורה מוסתרת, חידתית ומעורפלת. כך האדם אמנם מקבל את התכנים אותם הדחיק, אך בצורה בה הוא מסוגל להתמודד עימה.

פירוש חלומות ניתן לעשות על פי סוג האישיות. החלום מבטא סוג אישיות מסוים וקושי רגשי מסוים. לדוגמא, אנשים מדוכאים ימצאו בחלומות שלהם כל מיני אלמנטים שונים שמבטאים חוסר יכולת להביע כעס באופן ברור, ואנשים הנוטים לחרדתיות ימצאו את החלומות שלהם כבהירים וכברורים. בנוסף, הצורה בה האדם מספר את החלום שלו יכולה לעזור לנו בתהליך פירוש החלומות. לדוגמא, אם אדם מספר את חלומו לפרטי פרטים בצורה מוגזמת- ניתן לקשר זאת לאישיות אובססיבית.

בגישה המודרנית פירוש חלומות כולל גם הבחנה בעיתוי החלום, באיזה לילה חלמת את החלום הזה. לפני אירוע מלחיץ? לפני אירוע מרגש? לאחר עומס רב? בעצם הגישה אומרת שיש משמעות בפירוש החלומות לזמן בו חלמת את החלום הספציפי הזה.

פירוש חלומות זהו אחד התחומים המעניינים אשר שייכים לכל אחד ואחד. כולנו חולמים וכולנו סקרנים להבין את המסר מאחורי הצללים.