פירוש חלומות, בפירוש (נושא) מרתק!

יש לכם חלום שלא מצאת לו פיתרון? חייגו למיסטיקנים שלנו שפעילים 24 שעות ביממה! ותקבלו פירוש חלומות מקצועי על כל חלום באופן מיידי!

1901-729-763
או שלחו להם הודעה בוואצפ:
050-916-3975

פירוש חלומות הוא תהליך עתיק יומין ומוכר מהספרות הקדומה, בתוכה גם התנ”ך כמובן. פירוש חלומות הוא מצב שבו ניתנת לחלום משמעות. החלום עצמו הוא ככל הנראה תוצר של התת-מודע, כשבעת השינה האדם בעצם ‘מעלה אל מפלס-החלימה’ את מחשבותיו ואת חוויותיו, הן המציאותיות והן הדמיוניות. חלומות יכולים לבטא קשיים אישיים או מאוויים אישיים, חוויות שקרו או חוויות שעשויות לקרות. פירוש חלומות נפוץ גם בתקופה המודרנית, בקרב הציבור הרחב והן בקרב פסיכולוגים, תיאורטיקנים, מיסטיקנים והעוסקים בתורות ניו-אייג’ למיניהן. ביוון הקדומה ובמצרים העתיקה רק ‘יודעי חן’ עסקו בפירוש חלומות, כולל אנשי דת וכוהנים. בתלמוד הבבלי מוקדש חלק שלם ל- ‘מסכת חלומות’. פסיכואנליטיקאים גדולים כמו פרויד ויונג התייחסו לחלומות כאל גורם משמעותי ביותר בחקר הנפש וכתבו רבות על פירוש חלומות.

 

פרויד פרסם בשנת 1900 את ספרו ‘פשר החלומות’ שתפס מקום מרכזי בהתייחסות המודרנית לפירוש חלומות. ככלל,  יש ספרות ענפה העוסקת בפירוש חלומות בכל רחבי העולם ובשפות רבות. בתורות פירוש החלומות, שהמוכרת ביותר מביניהן היא פירוש חלומות על פי ההקבלה היהודית, לכל גורם שמופיע בחלום יש סימבוליקה קונקרטית, כמעט כמו ‘מילון מונחים’ או ‘מקרא סימנים’ קבוע ומוסכם. יש מספר גורמים/סמלים קבועים שנפוצים בחלומות, וספרות פירוש-החלומות מתייחסת אליהם במפורט. כך ,למשל בפירוש חלומות ב’קבלה’ יד בחלום מסמלת הצלחה ושפע, יין אדום בחלום מזהיר מפני משהו רע, שמן זית מראה על משהו טוב, חלומות על מים טהורים מבשרים יציאה ממצוקה ומשבר,חלום על דגים מבשר מזל טוב, חלום על ביצים מסמל שפע,בגדים לבנים בחלום מסמלים טוב, ובגדים שחורים מסמלים רע,חלום על אש מסמל מריבה,חלום על כוכב נופל מסמל מלחמה. ב’קבלה’ גם נקבע פירוש חלומות על פי היום בו נחלם החלום: כך, למשל, חלום ביום ראשון נחשב לבשורה טובה ושמחה, חלום ביום שני נחשב שאין בו אמת, וכך הלאה. אלפי אנשים בישראל פונים לאנשי מקצוע בתחומי המיסטיקה השונים על מנת לקבל תשובות והנחיות בעקבות חלומות. זהו תחום מסקרן,יצירתי ומעמיק שמספק כלים להתפתחות אישית לאלו הפתוחים להיכנס אליו. אז אם מישהו כותב לך ”ערה”? כדאי לך לענות: ”חולמת”…בלינק הבא יש מידע מרתק על פירוש חלומות.