פירוש חלומות בכל הסוגים בשיחה טלפונית:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

פירוש חלומות על בית ספר:

פעמים רבות מאוד אנחנו חוזרים לבית הספר בחלומות שלנו. בית הספר היה המקום המרכזי ביותר והמשמעותי ביותר עבורנו כשהיינו ילדים, הוא למעשה היה מרכז החיים שלנו במשך כל השנים המשמעותיות ביותר בחיינו. שם נבנינו, שם מי שאנחנו נוצר. כל האופי שלנו והאישיות שלנו – הכל נבנה באותה תקופה בה היינו תלמידים. הזכרונות הראשונים שלנו, הכל נוצר שם, ולכן, הבית ספר הוא מקום מאוד משמעותי עבורנו, והוא נוטה לחזור בחלומות פעמים רבות. הבית ספר הוא חלק בלתי נפרד מהאישיות שלנו וממי שאנחנו. מהסיבה הזאת, פעמים רבות נמצא את עצמנו שוב בכיתה, כי אנחנו תמיד נהיה אותו התלמיד. לעיתים נחלום על מבחן שלא הספקנו להתכונן אליו, וזה יכול לומר לנו שיש שיעור מסוים שאנחנו צריכים ללמוד או לעבור בחיים שלנו. שאנחנו צריכים ללמוד מהעבר שלנו, ללמוד מהטעויות שלנו.

 

פירוש חלומות על שיתוק

מצב של שיתוק הוא מצב בו הנשמה עוזבת את הגוף שלנו ומרחפת, וזה אכן חלום מאוד נפוץ. הרבה פעמים אנחנו פשוט חולמים שאנחנו יוצאים מתוך הגוף הפיזי שלנו ופשוט רואים הכל מלמעלה, מסתכלים על העולם מן המימד הרוחני. על פי אמונות רבות, ובינהן גם לפי היהדות, כאשר אנחנו הולכים לישון הנשמה שלנו יוצאת החוצה ומרחפת למעלה – ופעמים רבות אמונה זו באה לידי ביטוי בחלומות. בנוסף לכך, כשאנחנו ישנים, הגוף שלנו באמת נכנס למצב של שיתוק בו הגוף לא זז וזאת על מנת למנוע מאיתנו לבצע את מה שאנחנו עושים בחלום במציאות. זה מה שמונע מאיתנו ללכת בזמן השינה. הביטוי של זה יכול לבוא בחלום, בוא אנחנו מרגישים שאין לנו יותר שליטה על הגוף ושהנשמה שלנו יצאה החוצה.

 

פירוש חלומות על מוות:

מוות יכול להופיע בהרבה מאוד צורות בחלומות. זה יכול להיות מוות שלנו, זה יכול להיות מוות של מישהו קרוב אלינו, זה יכול להיות אדם שנפטר ומופיע אצלנו. לעיתים אנחנו יכולים לראות את המוות בעצמו – לרוב בדמות של מלאך המוות. המפגש עם המוות מראה לנו על משהו שאנחנו מאוד מפחדים ממנו. המוות לא בהכרח מייצג מוות פשוטו כמשמעו. למוות יש הרבה מאוד פרשנויות. המוות מייצג סוף, סוף של תקופה, סוף של קשר, סוף של פרק בחיים. המוות בא לומר שנגמר משהו, וזה דבר שאנחנו מאוד מפחדים לפגוש, זה דבר שאנחנו מאוד מפחדים להסתכל לו בעיניים. זה יכול לומר לנו שיש משהו שאנחנו מאוד מפחדים להתמודד איתו, אבל אנחנו יודעים שנאלץ להתמודד איתו בכל אופן. בעבור אנשים רבים, המוות הוא הפחד הכי גדול, הדבר הנורא מכל – אך עם זאת, עלינו לזכור, כי בסופו של דבר מוות של דבר אחד הוא חיים והתחלה של משהו אחר.