פירוש חלומות בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

פירוש חלומות על עכברים על פי הגישה הפסיכולוגית –

הגישה הפסיכולוגית של פירוש חלומות מחזקת את העובדה לפיה החלומות הם פירוש של הרגשות שלנו ושל מה שאנחנו מדחיקים בתוך תוכנו. על פי הגישה הפסיכולוגית, החלומות שלנו הם למעשה ביטוי למה שאנחנו באמת מרגישים, אך הם מוסתרים מתחת לסימבולים, וזאת בגלל שאנחנו מנסים להדחיק ולהסתיר אותם כמה שיותר בזמן שאנחנו ערים ונמצאים בהכרה.

 

על פי הגישה הפסיכולוגית של פירוש חלומות, כאשר עכברים מופיעים בחלום שלנו, זה סימן שאנחנו מרגישים אי נוחות מסוימת – משהו מרגיש לנו לא בסדר במציאות שאנחנו חיים בה. יש משהו שלא מסתדר לנו, משהו שמפריע לנו – אך קשה להצביע על מה בדיוק. אנחנו לא מרוצים ב100% מה שאנחנו עושים – וזה בא לידי ביטוי בכך שמופיע עכבר בסביבה שלנו, דבר שגורם לנו לאי נוחות.

 

אנחנו מרגישים חוסר שקט מסוים – אנחנו לא מצליחים להרגע. בין אם קרה משהו מאוד לא נעים בחיים שלנו, בין אם אנחנו חשים מבוכה מסוימת בעקבות מקרה שקרה לנו, בין אם אנחנו מרגישים לא טוב בכללי. מה גם, שבדר”כ, מדובר במצבים בהם אנחנו לא יכולים פשוט לברוח או להתעלם, אנחנו לא יכולים פשוט לעבור הלאה, אנחנו צריכים להתמודד עם ההשלכות של הדברים עד הסוף.

 

כאשר אנחנו רואים שהעכברים הותירו אחרים נזק בחלום שלנו, זה אומר שיש לנו איזשהיא בעיה שאנחנו לא מצליחים להתמודד איתה. היא מאוד מפריעה לנו, היא מאוד גורמת לנו לחוסר נוחות, אך אין לנו באמת את הכלים להתמודד איתה – היא מותירה אחריה חורבן, ולנו אין מה לעשות בשביל למנוע מהנזק לקרות – אבל אנחנו בהחלט מודעים לה, אנחנו יודעים שהיא קיימת.

 

כאשר מופיעים עכברים בחלום שלנו, אנחנו צריכים להבין קודם כל על איזה בעיה מדובר – ברגע שהבנו על מה מדובר, אנחנו יכולים להתחיל בלגשת קודם כל אל שורש הבעיה, לראות ממה היא נובעת ומה אנחנו יכולים לעשות על מנת לפתור את הבעיה, מה אנחנו יכולים לעשות על מנת להתמודד עם הבעיה ובסופו של דבר להצליח להמשיך הלאה – איך אנחנו שמים אליה סוף בסופו של דבר.