פירוש חלומות בשיחה טלפונים עם מקצוענים בתחום החלומות:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

פירוש חלומות על מבחנים:

חלומות על מבחנים יכולים להצביע על כך שאתם לא בטוחים בעצמכם או בהערכה שלכם, ואתם עוברים מבחן, בדיקה. זה יכול להראות שיש בכם איזשהוא צד שאתם לא בטוחים בו ואתם מרגישים צורך לבדוק אותו או לבחון אותו בשנית. זאת כמובן בתלות באיזה מבחן מדובר – המקצוע של המבחן יכול להעיד על החלק בחיים שלכם אותו אתם רוצים לבחון.

 

פירוש חלומות על מוות:

חלומות על מוות של אדם קרוב או של חבר יכולים להצביע על סופה של תקופה, סופו של פרק בחיים והתחלה של פרק חדש. מה שהיה מת – זה יכול לומר לנו שעלינו לעבור הלאה ולהתקדם, זה יכול לומר לנו שעלינו לסלוח, שעלינו לשים את העבר שלנו מאחור ולהתקדם קדימה. אין מה לדאוג, חלומות על מוות אינם ניבואיים ואינם באים לומר לנו שמישהו באמת עומד למות. אך אם מדובר בחלום על מישהו שמת כבר, או בעקבות אדם קרוב שמת, זה יכול להעיד על הזכרונות ממנו, או על הדרך שלו לפנות אלינו.

 

פירוש חלומות על נפילות:

מאוד נפוץ לחלום על נפילות, הרבה פעמים חלומות מהסוג הזה מלווים בקימה בבהלה. חלומות על נפילות מעידים על חרדות ופחדים לשחרר ממשהו, אתם מפחדים לאבד שליטה, מפחדים ללכת לאיבוד, מפחדים לקחת סיכונים שכן אתם חוששים ליפול לתהום או לא להכשל. אתם מפחדים מאוד לא לעמוד בציפיות של אחרים.

 

פירוש חלומות על מכונה מקולקלת:

אם אתם חולמים על מכשיר או מכונה מקולקלת, זה לא בהכרח אומר שהיא באמת הייתה מקולקלת, זה פשוט מהסיבה שבחלומות קשה לנו להבין בבירור את אותם הדברים שנראים לנו מובנים לחלוטין בזמן הערות. זה בנוסף לכך, יכול להראות לנו שאנחנו בחרדה מסוימת, או שמשהו לא הולך לנו כשורה.

 

פירוש חלומות על אוכל:

אוכל בחלומות מראה לנו על ידע, כי אוכל למעשה מזין את הגוף שלנו, ובכך הוא גם מזין את המוח שלנו ומאפשר לנו לדעת, לחוות ולהרגיש. גם החלומות שלנו מוזנים מהאוכל אותו אנחנו אוכלים. אוכל הוא למעשה הדבר הכי בסיסי עבורנו, אומנם לעיתים הוא שגרתי ונתפס כמובן מאליו.